Franchising Sistemi

ONKO Emlak Gayrimenkul

Gayrimenkul Satışında ONKO ile Güçlerinizi Birleştirin

Bir ONKO Emlak Franchise seçimi yaptığınızda, yeni iş ve en iyi yetenekleri çekmek için ihtiyaç duyduğunuz teknoloji, kaynaklar ve marka tanıma özelliklerine erişirsiniz, bu sebeple rekabette her zaman bir adım önde olursunuz. Gayrimenkulde en saygın isimlerden biriyle takım oluşturun.

24 YILLIK TECRÜBENİN BİR PARÇASI OLUN

Yenilikçilik, Liderlik ve başarı hikayemiz 1993'lere kadar uzanıyor. Hayri Karatay Güvenilir, dürüst ve bilgili emlak Ofislerine Her zaman ihtiyaç olduğu gördü ve Birkaç yıl sonra, Hayri Karatay  bu hizmeti tüm Türkiye’ye yaymak  ve insanlara bu hizmeti Türkiye’nin her noktasında sunabilmek için ONKO Emlak FRANCHİSE ve BAYİLİK  ağını oluşturmaya  karar verdi. Profesyonelliği ve üstün müşteri hizmetini sunmanın yarattığı miras, 24 yıllık bir süredir ONKO Emlak felsefesi devam ediyor.

ONKO Emlak franchise sistemi, franchise sahiplerinin ve gayrimenkul danışmanlarının, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur.

ONKO Emlak Türkiye yapılanmasında gayrimenkul franchisingi konusunda ulusal birinciliklerine sahip, kendini işine adamış ve tecrübeli bir kadro bir araya geldi.

Bu kadro,  ONKO Emlak markasının 24 yıllık deneyimini Çalışanlarına ve bayilerine en doğru şekilde aktarmak üzere çalışıyor. Bayilerini ve başarıya götürecek yolda rehberlik ediyor, kapsamlı eğitim programları ile gelişimlerine sürekli destek veriyor.

ONKO Emlak tüm dünyada uygulandığı ve sonuçları sayısız başarılarla tescil edilmiş olan eğitim programlarını uyguluyor.

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan ONKO Emlak, özellikle internetin gücüne inanıyor. Bu nedenle internet çatısı altındaki tüm platformları en etkin şekilde kullanıyor ve Bayilerin de kullanılmasını sağlayan yapılar oluşturuyor.

 ONKO Emlak, franchise operasyon süreçleri ve dünya ile aynı anda ilerleyen yenilikçi teknolojileri ile Franchiselerini daima rakiplerinden bir adım öne çıkarmayı amaçlıyor.

 Tüm franchise sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına sektördeki en adil, yenilikçi, eşitlikçi, yaratıcı, profesyonel, etik ve en fazla kazandıran çalışma seçeneklerini sunmayı hedefliyor.