Franchising Sistemi

 ONKO Gayrimenkul 

Emlak Bayim  Olmak İster Misin?

Gayrimenkul Satışında ONKO ile Güçlerinizi Birleştirin

ONKO Gayrimenkul Franchise seçimi yaptığınızda, yeni iş ve en iyi yetenekleri çekmek için ihtiyaç duyduğunuz teknoloji, kaynaklar ve marka tanıma özelliklerine erişirsiniz, bu sebeple rekabette her zaman bir adım önde olursunuz. Gayrimenkulde en saygın isimlerden biriyle takım oluşturun.

27 Yıllık Tecrübenin Bir Parçası Olun

Yenilikçilik, Liderlik ve başarı hikayemiz 1993'lere kadar uzanıyor. Hayri Karatay Güvenilir, dürüst ve bilgili emlak Ofislerine Her zaman ihtiyaç olduğu gördü ve Birkaç yıl sonra, Hayri Karatay bu hizmeti tüm Türkiye’ye yaymak  ve insanlara bu hizmeti Türkiye’nin her noktasında sunabilmek için ONKO Emlak FRANCHİSE ve BAYİLİK  ağını oluşturmaya  karar verdi. Profesyonelliği ve üstün müşteri hizmetini sunmanın yarattığı miras, 27 yıllık bir süredir ONKO Emlak felsefesi devam ediyor.

ONKO Emlak franchise sistemi, franchise sahiplerinin ve gayrimenkul danışmanlarının, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur.

ONKO Gayrimenkul Türkiye yapılanmasında gayrimenkul franchisingi konusunda ulusal birinciliklerine sahip, kendini işine adamış ve tecrübeli bir kadro bir araya geldi.

Bu kadro,  ONKO Gayrimenkul markasının 27 yıllık deneyimini Çalışanlarına ve bayilerine en doğru şekilde aktarmak üzere çalışıyor. Bayilerini ve başarıya götürecek yolda rehberlik ediyor, kapsamlı eğitim programları ile gelişimlerine sürekli destek veriyor.

ONKO Gayrimenkul tüm dünyada uygulandığı ve sonuçları sayısız başarılarla tescil edilmiş olan eğitim programlarını uyguluyor.

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan ONKO Emlak, özellikle internetin gücüne inanıyor. Bu nedenle internet çatısı altındaki tüm platformları en etkin şekilde kullanıyor ve Bayilerin de kullanılmasını sağlayan yapılar oluşturuyor.

 ONKO Gayrimenkul, franchise operasyon süreçleri ve dünya ile aynı anda ilerleyen yenilikçi teknolojileri ile Franchiselerini daima rakiplerinden bir adım öne çıkarmayı amaçlıyor.

 Tüm franchise sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına sektördeki en adil, yenilikçi, eşitlikçi, yaratıcı, profesyonel, etik ve en fazla kazandıran çalışma seçeneklerini sunmayı hedefliyor.

Emlak Bayim  Ol!

Türkiye’nin yerli Emlak zinciri ONKO Gayrimenkul olarak, Türkiye genelinde faaliyet gösteriyoruz. 1.000’in üzerinde çalışanımızla her yıl 1.000 fazla insanı ev sahibi yapıyoruz.  Türkiye’de her geçen gün hızla büyüyen emlak bayilik  alanındaki uzmanlığımız ile birleştirerek Bayilerimize ve ev sahibi olmak isteyenlere uygun fiyatları sunuyoruz.

Türkiye’nin Emlak zinciri olan ONKO markamız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize kaliteli, yatırım ve uygun fiyatlı gayrimenkulle buluşturuyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, daha fazla kişiye ulaşılabilmek, yatırımı ve uygun fiyatlı gayrimenkullerle daha fazla müşteriye ulaşmayı sağlamak için, bizimle birlikte büyüyecek ve kazanacak yol arkadaşları arıyoruz.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,

Vazgeçilmez prensiplerimiz olan “Hizmet kalitesi odaklı”, “Müşteri memnuniyeti odaklı” ve “Her zaman uygun fiyat odaklı” olmayı benimsemiş olmak

Emlak Yatırımlarını sektörün, güçlü bir markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak

Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak

Zamanını Emlak Bayiliğine ayırabilecek olmak

ONKO Gayrimenkul Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle aday tarafından Bayilik Franchise ön başvuru formu doldurulur. ONKO Emlak tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Eğer adayın bir alan/yer/adres önerisi varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir alan bulunmaması halinde ONKO Emlak ekipleri ile birlikte çalışılarak bölge değerlendirilir ve yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi ONKO Emlak tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama ONKO Emlak operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Bayinin tüm matbu işlemleri grafiksel çalışmaları, denetimleri, personel eğitim süreçleri ONKO Emlak Franchise ekipleri tarafından yürütülür. Emlak Bayilik Franchise süreçleri ONKO Emlak Franchise operasyon ekibi tarafından desteklenir.

Sorularınızı bilgi@onkoemlak.com mail adresinden ya da Whatsapp 0533 738 73 72  iletebilirsiniz.

Franchise, İş Fikirleri,  Bayilikler, İş Fırsatları, Girişimcilik, Girişimcilik Öyküleri...