İş Ortağımız Olun

 Neden ONKO Gayrimenkul İş Ortağımız olmalısınız ? 

İş Ortağımız Olun 

Türkiye’de gayrimenkul uzmanı olan firmamız iş birliği yapmaya hazır!
ONKO Gayrimenkul markası, tam anlamıyla bir emlak alım, satım, kiralama, yatırım firmasıdır.
Tüm şehirlerde, lüks konut, arsa, arazi, iş yeri, turistik tesis alım, satım ve kiralamasını yapmaktayız.
Sizde Bulunduğunuz İl ve İlçelerde iş ortağı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye 'deki sayısız fırsattan ve gayrimenkul piyasasından haberdar olmak için bizimle iş ortağı olabilir, kendi portföyünüzü oluşturabilir ve müşterilerine emlak satışı, yatırımı ve kiralama hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

Temel Faaliyet Alanlarımız
Yatırım Yönetimi

ONKO Gayrimenkul Şirketi olarak Türkiye'deki yatırımlarınıza yön verebilir, yönetimlerini üstlenebiliriz karlı ve güven içinde yatırımlar yapmanızı sağlayabiliriz.
Konut, Arsa ve Arazi Geliştirme
Bulunduğunuz İl ve İlçede  gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız sizin için sürekli güçlendiğimiz ya da size özel olarak geliştirebileceğimiz emlak portföyümüzden yararlanabilirsiniz.

İnşaat

Bulunduğunuz İl ve İlçede   inşaat yapmayı düşünüyorsanız, size uygun arsa, modern projeler, iç ve dış tasarımlar ve profesyonel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Satılık Emlak

ONKO Gayrimenkul Bulunduğunuz İl ve İlçede  satılık konut, (daire, villa, rezidans, yazlık vb) iş yeri, arazi, arsa gibi onlarca çeşitli gayrimenkul portföylerimiz arasındadır.  Ayrıca müşterilerimize özel sunduğumuz indirimli, yada özel fırsat ürünlerimizle sizleri sürekli memnun etmeyi amaçlamaktayız. Gayrimenkulünüzü satmak istiyorsanız  bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.Tüm satılık mülklerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Kiralık Emlak

Satılık gayrimenkullerin yanı sıra kiralık gayrimenkul portföyümüzle de hizmet veriyoruz.     Gayrimenkul kiralamak yada kiraya vermek istediğinizde bizimle iletişime geçebilir, onlarca portföyümüzden yararlanabilir yada seçkin emlak portföyümüzde emlağınızı listeleyebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

ONKO Gayrimenkul  alım satımı, kiralanması gibi hizmetlerinin yanı sıra satış öncesi, sonrası yada profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz gibi bir sürü konuda size destek sağlar.

İş Ortaklığı için şartlar nelerdir?

İş Ortaklığı; genel olarak müşteri ve portföy paylaşımı yapılarak karşılıklı yarar sağlamaya yönelik iş ilişkilerini kapsamaktadır.
Detaylı bilgi ve İş Ortaklığı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Sizlerle karşılıklı iş birliği için sabırsızlanıyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamak ve cevaplamak için hazırız.

         ONKO Emlak