Hizmetlerimiz

 ONKO Hizmetleri: 

Satılık/ Kiralık Gayrimenkuller:

ONKO Emlak  satılık, kiralık yeni ve ikinci el gayrimenkuller için bir bilgi ve ticaret platformu sunmaktadır.
ONKO Gayrimenkul olarak en önemli amaçlarımızdan biri kullanıcılarımızın, “AKILLI HARİTALAR, EVİMİN DEĞERİ, BÖLGE RAPORLARI, ENDEKSLER, EMLAK YATIRIM REHBERİ” gibi doğru gayrimenkulu bulmak ve seçmek için ihtiyaç duyulan hizmetleri ücretsiz bir şekilde sunarak, gayrimenkul ilanlarını çok daha etkin bir şekilde incelemelerini ve dolayısıyla zaman ve paradan tasarruf etmelerini sağlamaktır.

Projeler:

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde, ikinci el gayrimenkuller kadar, yeni inşaat projeleri de önemli bir gayrimenkul geliştirme ve edinme kanalıdır.ONKO Gayrimenkul, bu alanda da kullanıcılarına en doğru ve güvenilir bilgiyi sunabilmek için araştırmalar ve analizler yapmakta, geliştiricilerden bağımsız olarak binlerce projenin bilgisini toplamakta ve güncellemektedir.ONKO Emlak, kullanıcılarına kapsamlı bir servis sunarken, sektörün önde gelen değerli geliştiriceleri ile de işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Evimin Değeri:

ONKO Gayrimenkul, profesyonel analiz ve bilgi ekiplerinin titiz çalışmaları, akademik kurulun katkıları ve neticesinde, milyonlarca gayrimenkul bilgisini barındırdığı bir konut değer hesaplama sistemi geliştirmiştir. Aynı sistemin çok daha gelişmiş ve detaylı bir versiyonu, yüzlerce, gayrimenkul danışmanı ve devlet gibi müşterileri tarafından yıllardır kullanılmaktadır. ONKO Emlak. kullanıcılarının en doğru gayrimenkul kararı almaları için ihtiyaç duydukları bilgileri il, ilçe, mahalle düzeyinde sunmaktadır.

Gayrimenkul Bölge raporu:

ONKO Gayrimenkul, Türkiye’nin en büyük 30 şehri, 185 ilçesi ve 1083 mahallesi ile ilgili “EKONOMİK DERECELENDİRME, KİRALIK/ SATILIK GAYRİMENKUL FİYATLARI,” gibi bilgileri içeren gayrimenkul bölge raporları sunmaktadır. Bu raporlar ile amaç,ONKO Gayrimenkul kullanıcılarının en doğru gayrimenkul kararı almaları için ihtiyaç duydukları bilgileri il, ilçe ve mahalle düzeyinde sunmaktır.

Akıllı Haritalar:

Gayrimenkul kararı verilirken, göz önünde bulundurulan en önemli kriterler “LOKASYON”dur. ONKO Emlak, bu gerçeğin bilincinde olarak “akıllı harita” çözümleri sunmaktadır. Barındırdığı detaylı bilgi ve veriler, kullandığı üst düzey teknolojiler ile Türkiye’nin en gelişmiş ücretsiz “akıllı harita” hizmetini sağlamaktadır. Bu hizmet ile kullanıcılar, lokasyon analizinin yanı sıra gayrimenkuller arasında karşılaştırma yapabilmekte, katman tipinde onlarca yararlı bilgiyi ayrı ayrı değerlendirebilmektedirler.

Gayrimenkul Yatırım Rehberi:

ONKO Gayrimenkul, gayrimenkul sektörü için referans noktası olma vizyonu ile hareket ederek, bireyler ve profesyoneller için “kentsel dönüşüm, yabancıya satış, kiralama, satın alma, vergi vb. gibi” konularda için en güncel haberleri yayınlarken, yasal mevzuat, analiz, endeksler gibi yararlı bilgileri ücretsiz olarak sunmaktadır.

Gayrimenkul Danışmanları:

ONKO Gayrimenkul, kullanıcılarına en doğru ve güvenilir satılık, kiralık yeni ve ikinci el gayrimenkul fırsatları sunmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda, çok değerli gayrimenkul ofisleri ve danışmanları ile bir araya gelerek, kullanıcılarının aradığı ve ihtiyaç duyduğu, uzun yıllar çalışabileceği güvenilir gayrimenkul danışmanını en hızlı ve etkin şekilde tespit edebileceği, Türkiye’nin en şeffaf gayrimenkul platformunu geliştirmiştir.

Konut Kredileri:
Ülkemizde gayrimenkul sektörünün büyümesi ile birlikte konut finansmanı ihtiyaçları da değişmektedir. Buna paralel olarak, konut kredisi ürünlerinin sayısı ve çeşidi de artmakta, ihtiyaç duyulan krediyi bulmak bireyler için giderek zorlaşmakta ve bu alanda bilgi ve hizmet ihtiyacı da büyümektedir. Bu alanda bilgi ve hizmete duyulan ihtiyaç da oldukça artmıştır. , kullanıcılarının en doğru kredi kararını vermesinde yardımcı olabilmek için, Türkiye’nin önde gelen banka ve diğer kredi kuruluşları ile çalışmakta, ihtiyaç duyulan bilgi ve veriyi en ayrıntılı şekilde sunmaktadır.
         ONKO Emlak  

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Alın