Blog

 • EMLAK SEKTÖRÜNDE DİJİTAL PAZARLAMA

  ONKO Emlak Danışmanlık Dijital Pazarlama ONKO Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Hayri Karatay"İnternetin hayatın her alanında olduğu bu dönemde, dijital pazarlamayı etkili bir şekilde kullanamayan, dahası gelişen dünya ..

  Devamını Oku
 • EMLAK BAYİLİK ALMAK ve MALİYETİ

  ONKO Emlak Gayrimenkul Franchise: Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ..

  Devamını Oku
 • DÜNYANIN EN İYİ İŞİNİ KURMAYA DAVET EDİYORUZ-ONKO GAYRİMENKUL

  ONKO Emlak Profesyoneli Olabilirsin! Büyüyen gayrimenkul pazarı; artan ürün çeşitliliği ve piyasa derinliği göz önüne alındığında, en iyi hizmeti vermek ve herkes için kârlı bir sonuç & ..

  Devamını Oku
 • Emlak Sektöründe 1993'den Beri Hayalinizdeki İşi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

  Emlak Sektöründe 1993'den Beri Hayalinizdeki İşi Gerçeğe Dönüştürüyoruz ONKO Franchise Açmak İstiyorum. ONKO Türkiye, sizi hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor. Franchise AI- Ga ..

  Devamını Oku
 • TÜRKİYEDE BAŞARILI EMLAK MARKALARI

  ONKO'da Herkes Diğer ONKO'lularin Başarılı Olmasını İster. Gayrimenkul dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar iç ..

  Devamını Oku