Blog

 • Emlak Alım Satım

  Mülkünüzü Gülerek Satın! Mülkünüzü satmaya karar verdiğinizde bir dizi sorunla karşılaşacaksınız ve sinirleriniz gerilecek. -Öncelikle mülkünüzün fiyatını doğru tespit edemey ..

  Devamını Oku
 • Emlak Bayilik Franchise

  ONKO Emlak Franchise ONKO Gayrimenkul Ofisi Aç Köklü Gayrimenkul Franchise Markası ile Şimdi Birlikte Kazanma Zamanı. En Çok Kazandıran İşler Arasında Yer Alan Gayrimenkul Franchise Fırsatı ONKO’dan. Portföy ..

  Devamını Oku
 • Emlak Gayrimenkul Bayilik Franchise

  Emlak Gayrimenkul Franchise ( Bayilik) Almak. İş kurarken bayilik almak işletme yönetim bilgisi olmayan ve işletme sistemi kuramayan için mutlaka en iyi seçenek olarak değerlendirmek lazım. Yani ya kazanan bir sistem kurun yada ..

  Devamını Oku
 • Ev almak ve Kiralamak

  Ev alırken veya kiralarken dikkat etmeniz gereken şeyler! Ayrılığa neden olan ev! Aldatılmaya neden olan yatak odası! Satın alacağınız yada kiralayacağınız daire seçerken daha taşınmaya başlarken sorun yaşanmaya başlar. Sonuç bula ..

  Devamını Oku
 • Asrsa Projelendirilmesi Nasıl Yapılır?

  Arsa Yatırımı Karlı bir Yatırımmıdır? Arsa ve arazi yatırımı; eğer doğru ve emin adımlarla yapılırsa birçok yatırım aracı arasından en karlısı olabilir. Üretimi olmaması, sınırlı bir arza sahip olması ve bunun karşılığında yüksek ..

  Devamını Oku