Blog

 • Konut kredisinde tapu ve ipotek ile ilgili merak edilenler

  Konut kredisinde tapu ve ipotek ile ilgili merak edilenler Konut kredisi ile ev almaya karar verdiniz. Pek çok ev kredisi seçeneği arasından hesaplama ve karşılaştırma yaparak en uygun konut kredisi seçeneğine ulaştınız hatta ..

  Devamını Oku
 • Konut Kredisi Düşer Mi?

  Konut Kredisi Düşer Mi? Konut kredisi, halk arasında Mortgage ve ipotekli konut kredisi olarak bilinir. Finans kuruluşları tarafından konut sahibi olmak isteyenlere 1 ile 20 yıl arasında değişen vade ile sunulan ve son taksiti bitene kadar sa ..

  Devamını Oku
 • Konut Kredisi Nasıl Çekilir

  KONUT KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR Peşinatsız konut kredileri son günlerin en popüler konularından biri. Öncelikli olarak sorulan soruların başında da ‘Konut kredisi nasıl alınır? Biz de öncelikli olarak peşinatsız konut ..

  Devamını Oku
 • Ev Satın Almak Ev Sahibi Olmak

  Ev Sahibi Olmak: Evinizi Alırken Hepimizin hayalidir ev sahibi olmak ve kiradan kurtulmak. Kira ödemek bizim sırtımızda sürekli taşıdığımız bir kamburdur . Son Yıllarda düşen kredi faizleri ve uzayan vade seçenekleri ile ..

  Devamını Oku
 • Ev Almak İçin Kredi Avantajları

  EV ALMA KREDİSİNİN AVANTAJLARI NEDİR? KONUT KREDİSİ ALMANIN ZARARLARI NEDİR? ONKO Emlak Yatırım Danışmalık; Hizmetleriyle Her Zaman Sizin Yanınızda. Konut Kredisi Almak her zaman avantajlı olmayabilir. Ev Kredisi Almanın Avantajları olduğu g ..

  Devamını Oku