Blog

 • Emlak Alım Satım

  Mülkünüzü Gülerek Satın! Mülkünüzü satmaya karar verdiğinizde bir dizi sorunla karşılaşacaksınız ve sinirleriniz gerilecek. -Öncelikle mülkünüzün fiyatını doğru tespit edemey ..

  Devamını Oku
 • Ev almak ve Kiralamak

  Ev alırken veya kiralarken dikkat etmeniz gereken şeyler! Ayrılığa neden olan ev! Aldatılmaya neden olan yatak odası! Satın alacağınız yada kiralayacağınız daire seçerken daha taşınmaya başlarken sorun yaşanmaya başlar. Sonuç bula ..

  Devamını Oku
 • Emlak Danışmanına Satışı Kaybettiren Hatalar

  Emlak Ofisine Satışı Kaybettiren Hatalar Sizlere satışı kaybettiren sunum hatalarından bahsedeceğim. Son dönemde karşılaştığım sunum hatalarından dolayı kaybedilen işlem ve hizmet bedellerini düşündüğümde içim ..

  Devamını Oku
 • Yeni Akıllı Ev Trendleri Teknolojisi

  Akıllı Ev Teknolojisi Her ihtiyacınızı öngören ve hayatınızı kolaylaştırmak için aktif olarak çalışan bir ev ister misiniz? Fütüristik gelse de, böyle bir şey pazara ulaşan akıllı ev trendleri sayesinde 2019 ..

  Devamını Oku
 • Satılık Daire İlanı vermek için Tanıtımı Nasıl Yazılır

  ONKO Gayrimenkul Teklifleri ile Evinizi Daha Hızlı Satabilirsiniz Satılık Daire İlanı vermek için Tanıtımı Nasıl Yazılır Harika bir emlak tanımı yapmak, satıcıların evlerini piyasaya sürmek ve bir alıcı bulmak için tamamlamal ..

  Devamını Oku