Blog

 • Emlak Danışmanına Satışı Kaybettiren Hatalar

  Emlak Ofisine Satışı Kaybettiren Hatalar Sizlere satışı kaybettiren sunum hatalarından bahsedeceğim. Son dönemde karşılaştığım sunum hatalarından dolayı kaybedilen işlem ve hizmet bedellerini düşündüğümde içim ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkul Slogan Sözleri Ve İlgi Çeken Yazılar-ONKO Emlak

  Emlak Reklam Sloganları, Sözleri ve ilgi çeken yazıları 01. Kimi için sığınabileceği bir ev, kimi için hayallerini sığdırabileceği bir daire! 02. Kurumsal gayrimenkul hizmetleri. 03. Kurumsal gayrimenkul ç&ou ..

  Devamını Oku
 • Emlak Al Sat

  Emlak Al Sat ONKO Gayrimenkul Türkiye'de www.onkoemlak.com web sitesi Emlak arama sistemi ile siz değerli ziyaretçilerimizin ve yatırımcıların daha hızlı ve en doğru şekilde, aradığınız gayrimenkule ulaşmanıza yardımcı olmak i&cce ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkulde Franchise Sistemi

  Gayrimenkulde Franchise Sistemi Nedir? Franchise sistemi nedir, avantajları nedir, globalleşmenin getirisi nedir, Türkiye’de bu konuda neler oluyor sorularının yanıt bulduğu, girişimciliğe ve franchise sistemine dair bilgiler. Franchise ..

  Devamını Oku
 • Yeni Akıllı Ev Trendleri Teknolojisi

  Akıllı Ev Teknolojisi Her ihtiyacınızı öngören ve hayatınızı kolaylaştırmak için aktif olarak çalışan bir ev ister misiniz? Fütüristik gelse de, böyle bir şey pazara ulaşan akıllı ev trendleri sayesinde 2019 ..

  Devamını Oku