Blog

 • Asrsa Projelendirilmesi Nasıl Yapılır?

  Arsa Yatırımı Karlı bir Yatırımmıdır? Arsa ve arazi yatırımı; eğer doğru ve emin adımlarla yapılırsa birçok yatırım aracı arasından en karlısı olabilir. Üretimi olmaması, sınırlı bir arza sahip olması ve bunun karşılığında yüksek ..

  Devamını Oku
 • Emlak Danışmanına Satışı Kaybettiren Hatalar

  Emlak Ofisine Satışı Kaybettiren Hatalar Sizlere satışı kaybettiren sunum hatalarından bahsedeceğim. Son dönemde karşılaştığım sunum hatalarından dolayı kaybedilen işlem ve hizmet bedellerini düşündüğümde içim ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkul Slogan Sözleri Ve İlgi Çeken Yazılar-ONKO Emlak

  Emlak Reklam Sloganları, Sözleri ve ilgi çeken yazıları 01. Kimi için sığınabileceği bir ev, kimi için hayallerini sığdırabileceği bir daire! 02. Kurumsal gayrimenkul hizmetleri. 03. Kurumsal gayrimenkul ç&ou ..

  Devamını Oku
 • Emlak Al Sat

  Emlak Al Sat ONKO Gayrimenkul Türkiye'de www.onkoemlak.com web sitesi Emlak arama sistemi ile siz değerli ziyaretçilerimizin ve yatırımcıların daha hızlı ve en doğru şekilde, aradığınız gayrimenkule ulaşmanıza yardımcı olmak i&cce ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkulde Franchise Sistemi

  Gayrimenkulde Franchise Sistemi Nedir? Franchise sistemi nedir, avantajları nedir, globalleşmenin getirisi nedir, Türkiye’de bu konuda neler oluyor sorularının yanıt bulduğu, girişimciliğe ve franchise sistemine dair bilgiler. Franchise ..

  Devamını Oku