Blog

 • Türkiyede 2019 Gayrimenkul FARNCHİSİNG Bedelleri

  EMLAK FARNCHİSİNG FIRSATI TÜRKİYE… TÜRKİYEDE EMLAK FARNCHİSİNG BEDELLLERİ: Türkiye’de Karlı Gayrimenkul Franchise sunan Onko Franchise Türkiyenin her yerinde franchiselerini çoğaltma yolunda. Emlak D ..

  Devamını Oku
 • 2019 Türkiyede Emlak Bayilik Şartları

  2019 Türkiyede Emlak Bayilik Şartları EMLAK BAYİLİK FIRSATI TÜRKİYE… Türkiye’de konut sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler ve nitelikli proje artması; bu gayrimenkulleri pazarlayan emlak firmalarının da u ..

  Devamını Oku
 • Kurumsal İtibar Nedir Avantajları Neler?

  Kurumsal İtibarın Avantajları Nelerdir? Kurumsal itibar nedir? Avantajları neler? İtibar yönetiminin avantajları hangi alanda etkilidir? İyi bir kurum imajının kattığı değerler nelerdir? Kurumsal itibar nedir? İyi bir itibar, büy&u ..

  Devamını Oku
 • 2018 Gayrimenkul Trendleri TÜRKİYE

  2019 Gayrimenkul Trendleri; Daha zarif ve esnek bir gayrimenkul döngüsü: Gayrimenkul sektörünün yapısı giderek gelişiyor, kazançlar giderek eskiden olduğu gibi yüksek rakamlara çıkıyor. Pazar geniş ..

  Devamını Oku
 • Türkiyede 2017'de Kentsel Dönüşüm Hızlandı

  Türkiye'de Kentsel Dönüşüm... 2012 yılından 2016 yılına kadar olan sürede 80-100 bin civarında bina kentsel dönüşümle yenilendi. Yıkım Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Al ..

  Devamını Oku