Blog

 • Diyarbakır Gayrimenkul

  Diyarbakır Satılık Daire İlanları Diyarbakır’da ev satın alacak, kiralayacak kişileri bunların satıcıları ve alıcıları ile buluşturan emlak ofisleri bir nevi aracılık faaliyetini gösteriyor. Diyarbakır emlak ofisi olarak bilinen bu emla ..

  Devamını Oku
 • Kentsel Dönüşüm Nedir?

  KENTSEL DÖNÜŞÜM Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanabilmeniz için Apartman, Site veya Yapı Adasındaki Tüm Binalarınız için Bakanlık Yetkili Kuruluşlara başvuruda bulunarak Binalarınız için De ..

  Devamını Oku
 • Emlak Gayrimenkul Franchise

  ONKO Emlak Gayrimenkul Franchise: Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır Bağlar Satılık Daire

  DİYARBAKIR BAĞLAR SATILIK DAİRE Yatırım danışmanlığı alıcıyla satıcı arasındaki iletişime ortak olmaktır ONKO Emlak Gayrimenkul Yatırımcı firmalara yer belirlemesine yardımcı oluyoruz. Müşterilerimize en özel coğrafi konumları ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır Kayapınar Satılık Daire

  DİYARBAKIR KAYAPINAR SATILIK DAİRE ONKO Emlak Gayrimenkul olarak Yatırımcı firmalara yer belirlemesine yardımcı oluyoruz. Diyarbakır kayapınar Yeni yapı planı olan mütteahitlerimize en özel coğrafi konumları belirliyor satış depar ..

  Devamını Oku