Blog

 • Diyarbakır Kayapınar Satılık Daire

  DİYARBAKIR KAYAPINAR SATILIK DAİRE ONKO Emlak Gayrimenkul olarak Yatırımcı firmalara yer belirlemesine yardımcı oluyoruz. Diyarbakır kayapınar Yeni yapı planı olan mütteahitlerimize en özel coğrafi konumları belirliyor satış depar ..

  Devamını Oku
 • Bir Kişilik Emlak Şovu Nereye Kadar Sürdürülebilir?

  Bir Kişilik Emlak Şovu Nereye Kadar Sürdürülebilir? ONKO Emlak Gayrimenkul Artık devir değişiyor diye çoğu kez yazıyoruz. Artık iş dünyasında bireysellik ekip çalışmaları ile yer değiştiriyor. Hele ki rekabe ..

  Devamını Oku
 • Kimleri Emlak Ekibinize Alabilirsiniz?

  Emlak Ekibinize Kimleri Alabilirsiniz ONKO Emlak Gayrimenkul Örnek İş Tanımları Artık emlak sektöründe ve hatta tüm sektörlerde bireysel ilerlemek yerine bir ekip veya ortaklık kurmak daha akıllıca bir yöntem ha ..

  Devamını Oku
 • Konut Sigortası ve DASK Arasındaki Farklar

  Konut Sigortası ve DASK Arasındaki Farklar Konut sigortaları, sigorta şirketlerinin paket halinde sundukları sigorta çeşitlerinden biridir. Sigorta şirketleri, bu paketler dahilinde pek çok riske karşı güvence vermektedir. Bu g& ..

  Devamını Oku
 • Konut kredisinde tapu ve ipotek ile ilgili merak edilenler

  Konut kredisinde tapu ve ipotek ile ilgili merak edilenler Konut kredisi ile ev almaya karar verdiniz. Pek çok ev kredisi seçeneği arasından hesaplama ve karşılaştırma yaparak en uygun konut kredisi seçeneğine ulaştınız hatta ..

  Devamını Oku