Haberler

 • Emlak Katılım Bankası geri döndü!

  Emlak Bankası geri döndü! Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, Türkiye Emlak Katılım Bankası'nın kuruluşu için onay verdi. Takvim gazetesinde yer alan habere göre, Türkiye'de katılım bankası ola ..

  Devamını Oku
 • Emlağın En’leri Ödüllerini Kazananlar

  Emlağın En’leri Ödülleri Hürriyet Emlak tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde emlak sektörünün nabzını tu ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkule Ekspertiz Raporu Zorunluluğu Geliyor

  Emlakta Ekspertiz Raporu Zorunluluğu! Bakanlık tarafından hazırlanan ara formülle gayrimenkullere ekspertiz raporu zorunluluğu geliyor. Ekspertiz raporlarında gayrimenkulle ilgili her türlü sorun rapor halinde değerlendirilecek. ..

  Devamını Oku
 • İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA VE TÜM İLÇELERİNDE EMLAK BAYİLİK VERİLECEK

  İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA VE TÜM İLÇELERİNDE EMLAK BAYİLİK VERİLECEK Gayrimenkul-Emlak sektörü, Gayrimenkul Danışmanlığı-Emlakçılık-Emlak Ofisi emlak ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun. A ..

  Devamını Oku
 • İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA VE TÜM İLÇELERİNDE EMLAK BAYİLİK VERİLECEK

  İstanbulda ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun. SATILIK–KİRALIK İş merkezi, plaza, Stiller, Daire, Arsa, Müstakil Evler, İş Yeri, ticari yatırımlar, dükkanlar vb. Avrupa Yakası’nda Emlak bayilik veril ..

  Devamını Oku