Haberler

 • Emlağın En’leri Ödüllerini Kazananlar

  Emlağın En’leri ÖdülleriHürriyet Emlak tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde emlak sektörünün nabzını tutan başarılı isimler ödüllendirildi.Hürriyet Emlak tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen “Emlağın En’leri Ödü ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkule Ekspertiz Raporu Zorunluluğu Geliyor

  Emlakta Ekspertiz Raporu Zorunluluğu! Bakanlık tarafından hazırlanan ara formülle gayrimenkullere ekspertiz raporu zorunluluğu geliyor. Ekspertiz raporlarında gayrimenkulle ilgili her türlü sorun rapor halinde değerlendirilecek. Ev, arsa, i ..

  Devamını Oku
 • İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA VE TÜM İLÇELERİNDE EMLAK BAYİLİK VERİLECEK

  İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA VE TÜM İLÇELERİNDE EMLAK BAYİLİK VERİLECEK Gayrimenkul-Emlak sektörü, Gayrimenkul Danışmanlığı-Emlakçılık-Emlak Ofisi emlak ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun. Az Sermaye Yüksek Kazanç. En ..

  Devamını Oku
 • İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA VE TÜM İLÇELERİNDE EMLAK BAYİLİK VERİLECEK

  İSTANBUL'DA ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun. SATILIK–KİRALIK İş merkezleri, plazalar, Stiller, Daireler, Arsalar, Villalar, Müstakil Evler, İş Yeri, ticari yatırımlar, dükkanlar, yazlıklar vb. Avrupa Yakası’nda Emla ..

  Devamını Oku
 • İMAR BARIŞI TBMM’de KABUL EDİLDİ

  İMAR BARIŞI TBMM’de KABUL EDİLDİ Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan ve 13 milyon konutun imar ve iskan sorununu çözmesi amaçlanan "İmar Barışı" düzenlemesinin usül ve esaslarının belirleneceği yönetmelik TBMM de Kabul edildi. İmar ..

  Devamını Oku