Haberler

 • İstanbul Avrupa Yakasında Emlak Bayilik Verilecek

  İstanbulda ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun. SATILIK–KİRALIK İş merkezi, plaza, Siteler, Daire, Arsa, Müstakil Evler, İş Yeri, ticari yatırımlar, dükkanlar vb. Avrupa Yakası’nda Emlak bayilik veril ..

  Devamını Oku
 • İmar Barışı

  İmar Barışı TBMM’de Kabul Edildi Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan ve 13 milyon konutun imar ve iskan sorununu çözmesi amaçlanan "İmar Barışı" düzenlemesinin usül ve esaslarının belirle ..

  Devamını Oku
 • Konut Kredisi Faiz İndirimi

  Konut Kredisi Faiz İndiriminden Sonraki Tablo Ekonomi Kampanya kapsamında konut kredisi faiz oralarının % 0,98’e düşmesi ile 100 bin liralık kredide maliyeti 22 bin 200 lira düşürdü. Ev alırken 100 bin liralık konut ..

  Devamını Oku
 • Her daireye otopark zorunluluğu geliyor!

  Her daireye otopark geliyor! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yerleşim yerlerinde araçların yol açtığı park ve trafik sorunlarının çözümü için hazırlanan Otopark Yönetmeliği Resmi Gaze ..

  Devamını Oku
 • Türkiye’de 2018’de ev sahibi olmak isteyenler için teşvik!

  Türkiye’de 2018’de ev sahibi olmak isteyenler için 4 önemli teşvik! Bu yıl Türkiye’de Daire Satın almayı düşünenler için birçok uygulama hayata geçirilecek… Ev satın ..

  Devamını Oku