Haberler

 • Emlak Sertifikası

  Uzaktan Eğitim İle Emlak Sertifikası; Emlak Danışmanlarına Zorunlu Sertifika... 2018 Yılında Türkiye’de emlak danışmanları veya emlak ofisi sahipleri emlak sertifikasını almaları yeni çıkacak olan yasa ile birlikte zorunlu hal ..

  Devamını Oku
 • Ev satın almak isteyenlere 10 soru!

  Ev satın almak isteyenlere 10 soru! Gayrimenkul danışmanları, ev satın almak isteyenlere doğru soruları sorarak satışlarını daha hızlı gerçekleştirebilirler. Ev sahibi olmak kadar, olanaklarınıza göre nasıl bir evin sahibi olmayı is ..

  Devamını Oku
 • Gaziantep Satılık Emlak İlanları

  Emlak İlanları Gaziantep Gaziantep satılık konut piyasasında son bir yılda satılık konut fiyatları %0.45 azalış gösterdi. Gaziantep şehrinde ortalama konut metrekare fiyatları 1.530 TL olurken, geri dönüş süresi 16 yıl olarak ..

  Devamını Oku
 • Emlak komisyonuna yüzde 2 sınırı!

  Emlak komisyonuna yüzde 2 sınırı! Emlak alım-satımı ile ilgili gayrimenkul danışmanları için komisyon sınırı yüzde 2 oluyor. Taşınmaz ticaretine ilişkin aracılık ve danışmanlık hizmeti çerçevesini çizen Ta ..

  Devamını Oku
 • Emlak Bayilik Şartları-ONKO

  Emlak Bayilik Türkiye Geneli Emlak Hizmetleri yaşamın her kanalında her şekilde karşımıza çıkan önemli bir alandır. İnsanlığın başından beri farklı şekillerde ortaya çıkan Emlak işlemleri hala devam etmekte ve kendini geliş ..

  Devamını Oku