Haberler

 • Emlağın En’leri Ödüllerini Kazananlar

  Emlağın En’leri Ödülleri Hürriyet Emlak tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde emlak sektörünün nabzını tu ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkule Ekspertiz Raporu Zorunluluğu Geliyor

  Emlakta Ekspertiz Raporu Zorunluluğu! Bakanlık tarafından hazırlanan ara formülle gayrimenkullere ekspertiz raporu zorunluluğu geliyor. Ekspertiz raporlarında gayrimenkulle ilgili her türlü sorun rapor halinde değerlendirilecek. ..

  Devamını Oku
 • İstanbul Anadolu Yakasında Emlak Bayilik Verilecek

  İstanbul Anadolu Yakasında Ve Tüm İlçelerinde Emlak Bayilik Verilecek Gayrimenkul-Emlak sektörü, Gayrimenkul Danışmanlığı-Emlakçılık-Emlak Ofisi emlak ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun. A ..

  Devamını Oku
 • İstanbul Avrupa Yakasında Emlak Bayilik Verilecek

  İstanbulda ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun. SATILIK–KİRALIK İş merkezi, plaza, Siteler, Daire, Arsa, Müstakil Evler, İş Yeri, ticari yatırımlar, dükkanlar vb. Avrupa Yakası’nda Emlak bayilik veril ..

  Devamını Oku
 • İmar Barışı

  İmar Barışı TBMM’de Kabul Edildi Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan ve 13 milyon konutun imar ve iskan sorununu çözmesi amaçlanan "İmar Barışı" düzenlemesinin usül ve esaslarının belirle ..

  Devamını Oku