Haberler

İstanbul Avrupa Yakasında Emlak Bayilik Verilecek

İstanbul Avrupa Yakasında Emlak Bayilik Verilecek

İstanbulda ONKO Gayrimenkul Bayiliği ile Kendi İşinizin Patronu Olun.

SATILIK–KİRALIK İş merkezi, plaza, Siteler, Daire, Arsa, Müstakil Evler, İş Yeri, ticari yatırımlar, dükkanlar vb.

Avrupa Yakası’nda  Emlak bayilik verilecek ilçeler.           

Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, İstanbul’un Avrupa yakası üzerindeki bölgedir. Bu bölge üzerinde 25 ilçe bulunur. ONKO Emlak İstanbul Avrupa yakasındaki bu ilçelerin tümünde emlak bayilik verecek.

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih,  Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

 Emlak sektörü dünyada ve ülkemizde de önde gelen sektörlerden biridir. Emlak sektörü, Gayrimenkul alım satım işi, oldukça farklı segmentlerde farklı müşteri kitlelerine sahip. Her kesimden insan, uygun bir emlak için oldukça önemli paralar ödenmektedir. Emlak gayrimenkul ürünlerin de oldukça yüksek meblağlarda olduğu düşünülürse, İstanbul’da emlak alım satım işi oldukça kazançlı bir meslek.

 

Mahallenizde, sokağınızda irili ufaklı emlak ofisleri dikkatinizi çekmiştir. Bu emlak ofisleri bireysel girişimlerle açılan daha küçük çapta firmalar. Bu ofislerin yanında, arkasına sağlam bir markanın desteğini de almış, daha büyük çapta çalışan ve üyesi olduğu markanın bir çok imkanını kullanan firmalar mevcut. Tabi burada hem gayrimenkul portföyü, hem müşteri ağı, hem reklam ve hem de marka güvenilirliği olarak ikinci seçenek, emlak ofisi açmayı düşünenleri bir kaç basamak öne çıkarabilir. Bunu elde etmenin yolu da, uygun bir Emlak Bayiliği veren firma bulmak ve onun global bir ortağı olabilmekte yatıyor. Hiç bir bayilik almadan, tamamen kendi imkanlarınızla da bir emlak ofisi açabilirsiniz. Ama bu yolu seçerseniz, marka siminin sağladığı güvenden, size sağlayacağı portföyden ve müşteri kitlesinden mahrum kalacaksınız.

Emlak Gayrimenkul Bayiliği Şartları

Sektörde önemli bir yere sahip emlak firmalarından Emlak Bayiliği almak için bazı şartlar gerekmekte. Bu şartlar ortalama olarak diğer bayilik şartları ile farklı olabiliyor. ONKO Emlak bayiliğine özel olarak bu şartları sıralayacak olursak, şu şekilde bir sıralama olabilir:

•Emlak Bayiliği Alınacak Şehir belirlenmesi

•Ofis Lokasyonunun belirlenmesi

•Müşteri Kitlesinin belirlenmesi

• Emlak Bayiliği Şarlarının tamamlanması

 Şimdi bu şartları detaylı olarak gözden geçirelim.

Emlak Ofisi Müşteri Kitlesi

Emlak ofisi için, en önemli kriterlerden biri, hitap edilecek müşteri kitlesinin belirlenmesidir. Gayrimenkul sektörü oldukça geniş bir sektördür. Bu sektörde, farklı ürünlerde farklı kesimlere hitap eden, bir çok emlak türü var. Burada, hitap etmeyi düşündüğünüz müşteri kitlenize göre satışını veya kiralamasını yapacağınız emlak türlerini belirlemeniz gerekir.

Emlak Ofisi Lokasyonu

Müşteri kitlenizi belirledikten sonra, bu kitleye uygun bir ofis lokasyonu da belirlemek gerekecektir. Burada ofisinizin konumun iyi olması, size hem hitap ettiğiniz kesimden yeni müşteriler kazandırabilecek iken, hem de imajınızı sağlamlaştıracaktır.

Belirlediğiniz lokasyonda, Emlak Bayiliğini alacağınız firmanın farklı bir şubesinin olmaması önemlidir. Aynı zamanda, rekabet açısından da, diğer emlak ofislerinden uzakta olması avantaj olur. Burada seçim sizin ve kabul etmesi de bayiliğini alacağınız Emlak ofisinin.

Emlak Ofisi Bayiliğini Nereden Alabilirim ?

En önemli kriter is Emlak Bayiliği alacağınız firmanın belirlenmesi. Oldukça fazla sayıda seçenek bulunduğundan, önemli olan bu seçimi doğru yapmak. Fakat detaylı bir araştırma yapıldığında, bazı firmaların sizlere daha uygun gelebileceği gerçeğini de göz önünde bulundurmak lazım. Çünkü, bayilik sistemi belli şartları sağlamanızı gerektiriyor ve bu daha ONKO Emlak’ta çok maddi anlamda bir birikiminizin olmasına gerek yok. Bu nedenle, Emlak Bayiliği alacağınız firmayı gözden geçirirken, marka bilinirliği, güvenilirliği, şartları ve maliyetini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Emlak Ofisi Bayilik Şartları

Emlak Bayiliği alacağınız firmayı belirledikten sonra, bu firmanın sizden istediği şartları gözden geçrimeniz gerekiyor. Bu konuda, bir çok firma size destek sağlayacaktır. Bu destekler ile en kısa zamanda ilgili şartları sağlayarak, bayiliğini almak istediğiniz emlak firmasının bir üyesi haline geleceksiniz.

Bu aşamalardan sonra artık satış ve kiralama faaliyetlerinden elde edeceğiniz gelire odaklanabilirsiniz. Tabi burada, farklı firmalar sizden her satış ve kiralama için ekstra komisyon talep edeceklerdir. Fakat, ONKO Emlak marka bilinirliği ve güveni ile satışını veya kiralamasını yapacağınız bu yerlerden elde edeceğiniz gelirden pay almıyor. Bu yüzden, ONKO Emlak Ofisinden, Emlak Bayiliği almanız, kısa ve uzun vadede sizler için oldukça karlı bir yatırım olacak.

 Emlak Bayiliği Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak için Bize Yazın! Daha Fazla Bilgi Almak için www.onkoemlak.com Ziyaret Edin! CRM Desteği. Eğitim Desteği. Teknoloji Desteği.

ONKO Güvencesi. 27 Yıllık Tecrübe.

Emlak ile ilgili konular Son Yazılar