Haberler

Türkiye'nin Markalı Emlak Şirketleri

Türkiye'nin Markalı Emlak Şirketleri

SADECE EMLAKÇILIĞA ODAKLANIN:

ONKO Emlak Danışmanlığı emlakcılık altyapısını ve  kurumsal kimliğini ispatlayın. Uzun yılların emlak pazarlama tecrübesiyle daima yanınızdadır. Bölgenizde marka olmanız için ihtiyaç duyacağınız tüm pazarlama ekipmanını sizin hizmetinizde. Marka avantajlarını kullanarak, güvenilir bir iş kadını yada iş adamı olarak tanınmanızı hedefledik.

ONKO Emlak Türkiye’de Gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunan ve yatırımcılara yönelik en uygun fırsatları ve çözüm sunup müşteri memnuniyeti sağlayan, her zaman doğru ve net fiyat sunan, amacı yatırımcıları doğru bir biçimde yönlendirmek, alternatif yatırım modelleri ile yatırımcı kazancını arttırmayı sağlamaktır.

 BOŞA ZAMANINIZI HARCAMAYIN

Firma Kurucusu Hayri Karatay, zamanın boşa harcanmaması gerektiğini belirterek,Günün koşullarında zamanın ne kadar önemli olduğunu çoğumuz biliyoruz. Hayatın standartlarını yerine getirmeye çalışırken, ne yazık ki bizi mutlu edecek bir çok şeyi ertelemek mecburiyetinde kalıyoruz. Sevdiklerimizle buluşmayı sonraki günler çocuklarımızla bir yere gitmeyi bir sonraki aya istediğimiz gibi bir alışveriş yapmayı ise ne zaman olacağını bir başka haftaya erteliyoruz. Çünkü zamanımızı harcamamız gereken sıkıntılı birçok işimiz var.

Türkiye’de  satılık veya kiralık Emlak yatırımlarınızı ONKO Emlak danışmaları  ile zamanında yapabilirsiniz

Tüm bunlara rağmen yine de şanslıyız. Türkiye'de ve dünyada Teknoloji, bize zaman kazandırmak için sürekli gelişiyor. Dikkat ettiyseniz, her yenilikle beraber kolaylık da geliyor. Bunlardan biri de, internet. Onun sayesinde istediğimiz bilgiye anında ulaşabiliyoruz.

İnsanların çoğu neredeyse bankaya gitmiyor, örnek: satılık veya kiralık bir ev arıyorsunuz hemen internetten emlak sitelerini veya emlak ilanlarına bakıp o gayrimenkulün özelliklerini inceledikten sonra emlak danışmanlarını veya emlak ofislerini arayıp görüşme sağlıyorsunuz. Ayrıca insanlar ofise gitmeden evden ya da internetin olduğu her yerden çalışabiliyor.

ONKO Emlak Gayrimenkul Danışmanlık ve Pazarlama olarak Teknolojinin bize kazandırdığı zamanla, sizlere daha kaliteli ve kazançlı bir hizmet sunuyoruz. İnterneti kullanarak zaten işinizi kolaylaştırıyorsunuz.

Biz de bu kolaylığı daha da yukarılara çıkartıyor, en kısa sürede sorunsuz bir alım veya satım gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Siz sevdiklerinizle vakit geçirirken, biz gayrimenkullerinizin pazarlamasını yaparak, istediğiniz fiyatı verecek müşteriyi bulur ve tapu sürecinde yanınızda oluruz.

Aradığınız özelliklerde bir emlak olduğunda sizi herkesten önce bilgilendirir, hayalinizdeki eve en kısa zamanda sahip olmanızı sağlarız.

ONKO Emlak Tüm Türkiye’de  Emlak Danışmalık bayiliği vererek Bu hizmeti Türkiye’de tüm yatırımcılara vermeyi hedeflemektedir. Bununla birlikte bayilerimiz de kazanacak.

Emlak temsilciliği Bölgesinde uzmanlaşmış ve işini severek yapan ONKO Emlak Temsilcileri ile çalışmak, bir ayrıcalıktır.

    Onko Emlak  Danışmanlık

ONKO Emlak dan Haberler Son Yazılar

 • Türkiye'nin Markalı Emlak Şirketleri

  SADECE EMLAKÇILIĞA ODAKLANIN: ONKO Emlak Danışmanlığı emlakcılık altyapısını ve kurumsal kimliğini ispatlayın. Uzun yılların emlak pazarlama tecrübesiyle daima yanınızdadır. Bölgen ..

  Tümünü Göster
 • Bayilik Veren Emlak Firmaları

  İyi Bir Emlak,Gayrimenkul Girişimcisi Olmak İçin Atılması Gereken Adımlar! 1. ONKO'YU TANIYIN ONKO Gayrimenkul kimdir? %100 Kazançlı emlak danışmanlığı Temsilcilik veren O ..

  Tümünü Göster
 • Gayrimenkul Danışmalığı Pazarlama

  Türkiye'de Gayrimenkul Pazarlama Desteği Bir Emlak firmasının (markanın) vereceği bayilik ve franchise için piyasa araştırması yapması, medya araçlarına reklam vermesi, pazar ..

  Tümünü Göster