Haberler

Bayilik Veren Emlak Firmaları

Bayilik Veren Emlak Firmaları

İyi Bir Emlak,Gayrimenkul Girişimcisi Olmak İçin Atılması Gereken Adımlar!

1. ONKO'YU TANIYIN

ONKO Gayrimenkul kimdir?

%100 Kazançlı emlak danışmanlığı Temsilcilik veren ONKO Gayrimenkul, Hayri Karatay önderliğinde 1993 Yılında kuruldu. Amacımız gelişen teknolojilerden faydalanarak bireysel emlak satış işinin bağımsız yapılmasını sağlayarak karlı ve pratik hale getirmektir. Bunun için bütün emlak Bayilik araçlarını www.onkoemlak.com ‘da sunarak bayilerimize pratik bir şekilde para ve statü kazandırmayı hedefliyoruz. Emlak Bayimizin komisyonundan pay almıyoruz. Ayrıca bölgeden bize gelen emlak ve alıcılarını Bayimize yönlendiriyoruz.

ONKO Gayrimenkul, sağladığı avantajlarla 2019 yılında Türkiye'nin en hızlı büyüyen emlak danışmanlığı Bayilik sistemi olacaktır.

Neden ONKO Gayrimenkul?

1. Hızlı ve Pratik; Emlak danışmanlarını müşteri bulma sorunundan kurtararak onlara hızlı ve pratik bir şekilde para ve statü kazandırıyoruz.

2. Özgür; Özgürlüğün emlak danışmanının yaratıcı gücünü motive ettiğine inanıyoruz. Emlak danışmanlarını emlak ofislerinin sıkı kurallarından kurtarıp, kendi işlerinin patronu olmalarını sağlıyoruz.

3. Dost; Uzun yılların deneyimleri, dostluk ve Fırsatın emlak danışmanının yeteneğini ortaya çıkarmasında ana etken olduğunu bize gösterdi. Takım ruhunu esas alarak güçlü dostluklar başlatıyor, dost bir çatı altında iş birliği yaparak çalışıyoruz.

4. Adil; Emlak Bayileri, satıştan hak ettikleri gelirin tamamına kendilerinindir. Gelirlerinin yarısını ofis sahibiyle paylaşmak zorunda kalmadıkları için %100 kazanç sağlayabiliyorlar.

ONKO Gayrimenkul slogan, renk ve sembolünün anlamları nedir?

Dostluğumuzun gücü ve Emlakçının Özgür Yolu sloganımız ile sektörün lider firmasıyız. Mor, beyaz renklerimiz bağımsızlığı, Rüzgar Türbini sembolümüz de yeteneğin %100 kazanca dönüşmesini ifade ediyor.

Emlak bölge Bayiliği nedir?

Emlak ve alıcıların yanında ofis ve asistanların da ONKO Emlak'dan sağlandığı Türkiyenin en hızlı büyüyen bir iş Bayilik modelidir. Siz de özgür emlak danışmanı olup hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz.

Broker kariyeri nedir?

BAYİ seçimlerinde ONKO Emlak'a yardımcı olan deneyimli eski temsilcilerdir. ONKO Emlak’ın 1. Sıradaki idarecileri Brokerler, emlak Danışmanı olarak seçtikleri kişilerin koçluklarını üstlenirler.

2-ONKO İLE EMLAK DANIŞMANLIĞI

Emlak danışmanlığını ben de yapabilir miyim?

Özgür emlak danışmanlığını, müşterileri sabırla takip edebilecek eğitimli herkes yapabilir. Önceleri herkesçe kolaylıkla yapılan emlak işi için artık internet teknolojisiyle baş edebilecek düzeyde eğitimli olmak gerekiyor.

 Eğer en az lise mezunu iseniz ve interneti iyi kullanıyorsanız kendinizi mutlaka bu alanda denemelisiniz.

 ONKO’nun isteğe bağlı eğitimleri sayesinde siz de özgür emlak danışmanı olabilir ve yaptığınız her satıştan %100 kazanç sağlayabilirsiniz.

Tüm Francis’e Desteklerimizden istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Biz emlak danışmanlığını eğitimli insanların gönül huzuruyla yapabileceği pratik ve statülü bir iş haline getirdik. Siz neden yapmayasınız ki?

Emlak Bayisi nasıl kazanır?

ONKO Emlak'dan Ofis, özgür emlak danışmanı, örneğin 300.000 Bin TL'lık bir emlak sattığında yaklaşık 12.000 Bin TL kazanır. Danışman bu satış sürecinde;

1.Mal sahipleri ile ilişkisini geliştirir.

2.Emlakları alıcılara gezdirip teklif alır.

3.Alıcı ve satıcıyı anlaştırır.

4.Satış için tapu işlemlerini koordine eder.

5.ONKO Emlak iş birliği ile fatura düzenlenip komisyonu tahsil eder.                                                                                  

Danışmanın pratik bir şekilde müşteri diyaloglarına odaklanması onu başarılı yapar.

Deneyimsizim, eski emlakçılarla nasıl rekabet edeceğim?

Emlak sektörüne teknolojinin gelmesiyle pratiklik konusunda yaşanan köklü değişimle, geçmişe ait hantal deneyimlerin fazla bir önemi kalmadı. Bayi olmaya karar verdiğinizde, dostluğun ön planda olduğu giriş eğitimi sonrası. Bölgeniz dışında yalnız veya bir ortakla beraber çalışabilirsiniz. Motivasyonunuzu artıracaksa bölgenizi de değiştirebilirsiniz. Satış süresince ONKO Emlak her zaman yanınızdadır.

Tüm bu artılarımızdan dolayı bütün gün ofislerinde müşteri beklemek zorunda kalan eski emlakçılar ile çok kolay rekabet edersiniz. Takımdaki temsilci, direktör ve danışman dostlarınızla iletişime geçerek güncel sorunlarınızı çözer, Kısa  bir süre sonra  sizde uzmanlaşırsınız.

3. DİĞER FRANCHİSE SİSTEMLERİNDEN FARKLAR

Bizi harekete geçiren, sabit ofis sistemindeki emlak danışmanının kazancının yarısını ofis sahibine vermesiyle uğradığı haksızlıktı. Danışman getirisi ne kadar büyük bir iş yaparsa yapsın kazancının yarısını ofis sahibine vermek zorundaydı. Ayrıca kötü yönetilen ofislerde danışman gereksiz işlerle uğraştırılıyor, diğer danışmanlarla rekabete sokuluyor ve sonucunda danışman yıpranıyordu. Pazarlaması yetersiz olan ofislerde emlak danışmanları müşteri ümidiyle günlerini geçiriyor, boş durmasının sonucunda para, zaman ve statü kaybediyordu. ONKO Emlak olarak emlak danışmanlarının %100 kazançla kendi işlerini yapmaları için imkan sağlıyoruz.

Yine emlak firmaları klasik emlakçılık zihniyetine sıkışıp kalsalar da, hızla gelişen teknolojinin emlakçılık sektörüne yeni bir ivme kazandıracağına inanıyoruz. Bu nedenle Emlak Bayilik  sistemini kurduk. Böylece emlak ve alıcıların  emlak danışmanının %100 komisyonla çalıştığı iletişimi güçlü merkezi bir emlakçılık sistemini hayata geçirmiş olduk. Franchise almak isteyen onlarca emlak danışmanının yardımlarıyla stratejimizi başarıyla gerçekleştirip 2016 yılında franchise vermeye başladık.

Diğer franchise anlaşmaları gibi neden bağlayıcı ön koşulunuz yok?

Emlak danışmanlarımız ile diğer franchise sistemlerinden farklı olarak dostluk temelleri üzerinde şekillenen ve gerçek bir takım halinde çalışıyoruz. Onların başarılarını engellemek gibi bir niyetimiz yok. Aksine onların başarılarını artırmaya çalışıyoruz.

Güçlü iş ortaklarımız ile kurduğumuz merkezi çalışan destek sistemimiz sayesinde dostlarımızın işini kolaylaştırıyoruz. Bu yüzden de sert kurallarla ya da ön koşullarla dostlarımızı kendimize bağlamaya gerek duymuyoruz.

ONKO Gayrimenkul genel merkezi emlak satışı yapar mı? Komisyon danışmana kalıyorsa, merkez nasıl kazanıyor?

Genel merkezimiz emlak satarak emlak danışmanına asla rakip olmaz. İşimiz onlara  destek vermektir. İsim hakkımızı  verip bir köşeye çekilmiyoruz. Başarının anahtarı olan mesleki bilgi ve ilişkilerin pratik yollarını motive bir şekilde Francislerimize öğretiyoruz. Emlak Temsilcilerimizin kendi ortamlarında statülerini kazanmaları için iş yapmalarını istiyoruz. Bunun için de ONKO Gayrimenkul olarak onlara tüm desteği veriyoruz. Gelirimiz diğer firmalarınki gibi Francis’e ücreti ve temsilci komisyonundan değil, sadece Francis’e ücretlerinden oluşmaktadır.

Emlak danışmanına kazandırdıklarınız neler?

Emlak danışmanlığı sistemi sayesinde artık emlak danışmanları ofise takılı kalmıyor.

Müşteri ile iletişimi pratik bir şekilde cep telefonu ve internetle sağlayan danışmanımız, iş toplantısını istediği her yerde yapabiliyor. Alıcı ve satıcıların ve müşteri diyaloglarına yoğunlaşarak yeteneğini rahatça kazanca çevirebiliyor. Müşteri bulmaya çalışarak boşuna zaman kaybetmemiş oluyor. Bayimiz, komisyonunu paylaşmadığından gelirini ikiye katlıyor.

Bu da ONKO Emlak'ı hızlı büyüyen franchising sistemi yapıyor.

Diğer Enlak firmalardan neden farklısınız?

 Yıllar içerisinde sağladığımız güvenle yetiştirdiğimiz yüzlerce emlak danışmanıyla emlak piyasasında ciddi bir söz payına sahibiz. Sadece bu ONKO Emlak'ı diğerlerinden farklı yapmak için yeterli bir neden. Dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. Teknolojideki yenilikleri işimize adapte ediyoruz. Bunun sonucunda da emlak danışmanına statü yanında pratiklik kazandırdık. Bayilerimize verdiğimiz desteklerle şu an rakipsiz durumdayız. Bayilerin Emlaklar'dan %100'ünü kazanmaları hikayenin sadece bir parçası. İşin kalbi ise, emlak danışmanlığı yönetimini adil önderlikle yürütmemizdir.

4. FRANCHİSE ÜCRETLERİ:

Francis’e ücreti dışında sermaye ihtiyacı var mı? 

Ofisinizi kurulumunu karşılayacak sermayeye ihtiyacınız olacak. Kazancınızı ofis sahibiyle paylaşmadığınız için doğal olarak kısa sürede yatırım maliyetinizi çıkarırsınız.

İndirim yapmanız veya yıllık katılım ücretini iş yaptıktan sonra ödemem mümkün mü?

Kanser hastalarına % 20 indirim yapıyoruz. Diğer koşullarımız Francis’e anlaşmasında belirtilmektedir. Sistemin işleyişi açısından yıllık katılım ücretini iş yapabilmenize endekslememiz ne yazık ki mümkün değil.

5. SEMİNERLER VE ONKO'ya KATILIM

Emlak Bayiliği seminerleri ile ilgili bilgi almak ve Ayrıntıları görüşmek için Arayın.

Üyelik işlemlerini başlatmak için Destek Hattı (0850 777 02 73) görüşebilir, banka havalesi ile ödemeyi yaparak hesaplarınızı açtırabilirsiniz. Güçlerini ONKO Emlak ile birleştirenler bir birlerine verdikleri ilham ile  ONKO Emlak'ı  en hızlı büyüyen franchising sistemi yapmışlardır.

İyi Bir Emlak-Gayrimenkul Girişimcisi Olmak İçin Atılması Gereken Adımlar!

1. En Önemli Adım Doğru Ekibi Kurabilmek !

2. İyi Bir Ekip Eğer İNANIRSA Onları Hiçbirşey Durduramaz !

3. Gelişimde Süreklilik !

4. Taklit ve Takip Aynı Şeyler Değildir !

5. Müşteri Veli Nimettir ! Onların Beğenisini Toplamaya Çalışın !

6. Çevrenizi Sürekli Analiz Edin !

7. Kendinizi Nasıl Tanıtacağınıza Dikkat Edin !

8. Kime Ne Satmak İstediğinize Karar Verin !

9. Uygulama, Uygulama, Uygulama !

10. Heyecanınızı Kaybetmeyin !

Yeni yasa tapu devir işleminde emlak danışmanına imza yetkisi vererek ona resmi statü de kazandırıyor. Böylece yılda 3,5 milyar dolar emlak komisyonunun kazanıldığı ülkemizde emlak danışmanlarına eşsiz bir fırsat doğuyor.

ONKO Emlak Gayrimenkul 

ONKO Emlak dan Haberler Son Yazılar

 • Türkiye'nin Markalı Emlak Şirketleri

  SADECE EMLAKÇILIĞA ODAKLANIN: ONKO Emlak Danışmanlığı emlakcılık altyapısını ve kurumsal kimliğini ispatlayın. Uzun yılların emlak pazarlama tecrübesiyle daima yanınızdadır. Bölgen ..

  Tümünü Göster
 • Bayilik Veren Emlak Firmaları

  İyi Bir Emlak,Gayrimenkul Girişimcisi Olmak İçin Atılması Gereken Adımlar! 1. ONKO'YU TANIYIN ONKO Gayrimenkul kimdir? %100 Kazançlı emlak danışmanlığı Temsilcilik veren O ..

  Tümünü Göster
 • Gayrimenkul Danışmalığı Pazarlama

  Türkiye'de Gayrimenkul Pazarlama Desteği Bir Emlak firmasının (markanın) vereceği bayilik ve franchise için piyasa araştırması yapması, medya araçlarına reklam vermesi, pazar ..

  Tümünü Göster