Haberler

 Emlak Gayrimenkul Yatırımı

Emlak Gayrimenkul Yatırımı

ZAMANINIZ BİZDEN SİZE SİZDEN DE SEVDİKLERİNİZE OLSUN !!!

Zamanı Çok Kıymetli Olan Siz Sayın Yatırımcı

Yakın zamanda Satın almak ya da kiralamak için Emlaklar aradınız (çoğunu internetten), birkaçını beğendiniz. Çok sayıda emlak beğendikçe aklınızdaki soru işaretleri daha çoğaldı değil mi? Güzel de acaba göründüğü gibi mi?, Dedikleri gibi gerçekten 120 metrekare mi?, Kadastro bilgileri var mı "Borcu harcı var mı?

Bunları cevapladınız diyelim. Yarattığınız her boş vaktinizde bunları tek tek gezme sıkıntısına ne demeli. Bu tip anlarda siz de oturup düşünmez misiniz? Hani şöyle ONKO Emlak Gayrimenkul sizi arasa dese ki, 

"Bana şu kadar süre verin, istediğiniz kriterlerdeki Emlakları bulayım ve sizi alıp hepsini bir gün içinde gezdireyim". Ne güzel olurdu. O kadar iş güç arasında biricik pazar gününüzü sadece bir kez feda etmiş olurdunuz. Bir de o merak ettiklerinizi cevaplasaydı siz Emlak’ı incelerken. Üstelik tüm bu bilgileri de yasal formlara döküp içinizi rahatlatsa, tapuya kadar yanınızda gelip sizi tüm prosedürlerden çabucak kurtarsa daha ne isterdiniz değil mi?

Şimdi biz diyoruz ki, gelin bu rahatlığı birlikte yaşayalım. Emlak alım ve satışında tüm adımlarda size yardımcı olalım. En kısa sürede hayal ettiğiniz Gayrimenkule kavuşmanızı sağlayalım. Kendi Gayrimenkulümüz için nasıl özen gösteriyorsak sizinki için de aynı özeni gösterelim.

Biz kim miyiz? " ONKO Emlak " Çünkü biz eğitimli, piyasaya hakim, rahat çalışan ve en önemlisi rahat çalıştığı için müşterisine fazla zaman ayıran bir emlak ofisi zinciriyiz.

Bizi siz seçeceksiniz. Diyarbakır’da emlak almak/kiralamak istiyorsanız daha ne duruyorsunuz. Tüm soru ve istekleriniz için bizi doğrudan arayabilirsiniz. Hayalinizdeki Emlak’a kavuşmanız dileğiyle...                  

Franchise Bayilik Haberleri Son Yazılar