Haberler

2022 Emlak  Bayilik Şartları

2022 Emlak Bayilik Şartları

 Türkiyede 2022 Emlak Bayilik Fırsatı                                                

Türkiye’de konut sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler ve nitelikli proje artması; bu gayrimenkulleri pazarlayan emlak firmalarının da uzmanlaşmasını ve markalaşmasını mecburi hale getirdi.

En Karlı Emlak Bayiliği sunan Onko Gayrimenkul Türkiye genelinde bayilerini artırıyor;

Markalı Emlak Ofisi zincirlerinin ofis sayısı sürekli artarken, emlak hareketi de Markalı Emlakçılar üzerinden sağlanmaya başlandı.

Emlakçılığın bozuk imajının ciddi bir ivme ile düzelmeye başladığına dikkat çekmek isteriz.

Artık 10 metrekarelik iş yerlerinin iş yapamayacağı anlaşıldı. Bu işletmeler bireysel anlamda da zorluk çekmeye başladı.

Gayrimenkul Sektöründe Franchise Veren Firmaların başarısı, hizmet kalitesi, ofislerin bir Network’te olmaları ve müşteri açısından şikâyet edilecek birimlerin olması, markalı emlakçıların gelirlerini de artırdı."

ONKO Emlak İle Siz de Markalı Emlak Ofisi Açarak Türkiyede Yaşadığınız İl veya İlçede kendi gayrimenkul ofisinizi açabilirsiniz.

 ONKO Emlak 2022 Türkiyede Emlak Bayilik şartları

*          Yaşanılan şehir özellikleri ve coğrafi şartları

*          İletişim becerisi yüksek Girişimciler

*          Gerekli sermaye birikimi

*          İşletme açılacak alanın genişliği

*          İş yapacak girişicinin becerileri

 Emlk Bayilik İçin Online Pazar

 Hem mevcut işlerini geliştirmek isteyen işletmeciler için hem de sıfırdan iş kurma planları yapan girişimciler için Emlak bayilik dikkat çeken bir konu. Bütün ürün geliştirmeleri tamamlanmış, fiyatlaması hazır bir ürün… İhtiyaç duyduğu tek şey; uygun Bayilik veren ONKO Emlak ile bu tip girişimciler birbirinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor aslında.

Emlak ile ilgili konular Son Yazılar