Haberler

 • Konut Fiyatlarında Bursa Tüm Şehirleri Geride Bıraktı!

  Konut Fiyatlarında Bursa Tüm Şehirleri Geride Bıraktı! Eylül ayında konut fiyatları yüzde 0.79 oranında yükseldi. Bursa konut satış ve kira fiyatlarının en çok yükseldiği şehir oldu. Türkiye’de Eyl&uu ..

  Devamını Oku
 • Van Satılık Emlak İlanları

  Van Satılık Emlak İlanları 2004 - 2017 yılları arasında Van satılık daire fiyat artışı %50,60 olarak gerçekleşti. 2016 yılında Van ilinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 100 TL iken, bu yıl için Van sat ..

  Devamını Oku
 • Bursa Emlak İlanları

  Bursada Emlak İlanları Bursa’da arsa, arazi, daire, dükkan, ev, iş yeri, projelerin büyük lokasyon avantajı sağlamaktadır. Projelerin, konum itibariyle metro ve otobüs duraklarına yakın mesafede olmalarının tercih edilm ..

  Devamını Oku
 • Ankarada Emlak İlanları

  Emlak İlanları Ankara Ankarada Emlak; arsa, arazi, daire, dükkan, ev, iş yeri, Maya koleji, Atılım Üniversitesi , Bilkent Üniversitesi ve ODTÜ’ye yakın olan projelerin büyük lokasyon avantajı sağlamaktadır. Bu ..

  Devamını Oku
 • Mersinde Emlak İlanları

  Mersinde Emlak Yatırım İlanları Mersin Merkezde Yenişehir, Mezitli, Toroslar ve Akdeniz ilçelerinde yeni yapılar daha çok talep görmektedir. Özellikle lüks konutlarda 2017 yılındaki ivmeyle satışlar devam etmekle birl ..

  Devamını Oku