Haberler

Ankarada Emlak İlanları

Ankarada Emlak İlanları

  Emlak İlanları Ankara

Ankarada Emlak; arsa, arazi, daire, dükkan, ev, iş yeri, Maya koleji, Atılım Üniversitesi , Bilkent Üniversitesi ve ODTÜ’ye yakın olan projelerin büyük lokasyon avantajı sağlamaktadır. Bu bölgeler ağırlıklı olarak öğretim görevlileri ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

 Projelerin, konum itibariyle metro ve otobüs duraklarına yakın mesafede olmalarının tercih edilmelerinde büyük etken olduğu ve Eryaman'ın hızla gelişmekte olan bir bölge olması sebebiyle yurt dışından yatırım amaçlı Ankara’da satılık daire talebi aldığı görülmüştür.

 Markalı konut ve ofis projeleri ağırlıklı olarak Çankaya ve Etimesgut bölgelerinde bulunmaktadır. Ayrıca, Mamak bölgesinde kentsel dönüşüm projeleri yer almaktadır.

 Yatırımcılar için Gayrimenkul hala en iyi ve risksiz yatırımdır. Özellikle doğru yönde gerçekleştirilecek arazi yatırımları bir servet kazandırabiliyor.

Ankara'nın arsa olarak en karlı yerleri ;

1. Eskişehir yolu güzergahı (ankara batıya doğru daha cok gelişiyor)

2. Esenboğa koridoru ( kuzey ankara projesi, fuar alanı, otonomi, interpol, metro, Yıldırım bayazid üniv. Gibi dev projeler)

3. Doğu projesi , yakupabdal

4. Konya yolu

5. Susuz, karayatak, vs. Civarı

Gelecekte yatırımcısına kazandırır.

Ankarada  Kiralık ve Satılık Ev Fiyatları

Son derece uygun fiyatlara kaliteli bir ev satın almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız Mamak, Çankaya ve Etimesgut ilçelerinde satılık veya kiralık ev ilanlarına göz atınız. Böylece modern binaları çok uygun fiyatlara kiralama ve satın alma şansına erişebileceksiniz.  https://www.onkoemlak.com/ adresine giriş yaptığınızda firmanın sunmuş olduğu birbirinden farklı emlak ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Emlak ile ilgili konular Son Yazılar