Haberler

Mersinde Emlak İlanları

Mersinde Emlak İlanları

   Mersinde Emlak Yatırım İlanları

Mersin  Merkezde Yenişehir, Mezitli, Toroslar ve Akdeniz  ilçelerinde yeni yapılar daha çok talep görmektedir. Özellikle lüks konutlarda 2017 yılındaki ivmeyle satışlar devam etmekle birlikte son aylarda ciddi bölgesel artışlar görülmektedir.

Bölgenin hızla gelişmekte olduğu , Toroslar ilçesi planlanan yeni ve modern yapılar tercih sebebi olmasnı sağladığı , m2 satış fiyatlarının 2.500 tl bandında olduğu çok kısa bir süre içerisinde 3.000 tl bandına geleceğinin öngörülüyor.

 Mersin son aylarda ev alımı ve satımı açısından durgunluk hüküm süksede,  bahar-yaz ayları ile beraber bu talebin artması bekleniyor. Mersinde arsa ve araziye olan taleplerin devam ettiği görülmektedir.

 Projelerinin bölgedeki emsallerine göre kullanılan malzeme bakımından fark yarattığı, eni otogar ve otobana yakın olmasının büyük lokasyon avantajı sağladığı trafiğin olmaması ve havasının temiz olmasının tercih edilmesini sağlıyor.

Aradığınız Kiralık ve Satılık Ev İlanları portföyünde

Son derece uygun fiyatlara kaliteli bir ev kiralamayı veya satın almayı düşünüyorsanız Yenişehir, Mezitli, Toroslar ve Akdeniz ilçelerinde kiralık ve satılık ev ilanlarına göz atmalısınız. Böylece en modern binaları çok uygun fiyatlara kiralama ve satın alma şansına erişebileceksiniz.  https://www.onkoemlak.com/ adresine giriş yaptığınızda firmanın sunmuş olduğu birbirinden farklı emlak ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Emlak ile ilgili konular Son Yazılar