Haberler

  İzmirde Emlak Yatırımı

İzmirde Emlak Yatırımı

     İzmirde Emlak Yatırımı Nasıl Ypılmalı

izmir şehir merkezinde Konak, Bornova, Bayraklı, Çeşme ve Karşıyaka ilçelerinde yeni yapılar daha çok talep görmektedir. Özellikle lüks konutlarda 2016 yılındaki ivmeyle satışlar devam etmekle birlikte son aylarda ciddi bölgesel artışlar görülmektedir.

Bölgenin hızla gelişmekte olduğu , yeni Bornova olarak adlandırıldığı 2017 sonu itibariyle planlanan metro projesinin tercih sebebi olmasnı sağladığı, m2 satış fiyatlarının 4000 tl bandında olduğu çok kısa bir süre içerisinde 6000 tl bandına geleceğinin öngörülüyor.

 İzmir son aylarda ev  alım satımı açısından durgunluk hüküm sürsede, yatırımcılar bahar-yaz ayları ile beraber bu talebin artması bekliyor. İzmirde arsa ve araziye olan taleplerin devam ettiği görülmektedir.

 Projelerinin bölgedeki emsallerine göre kullanılan malzeme bakımından fark yarattığı, otobana yakın olmasının büyük lokasyon avantajı sağladığı trafiğin olmaması ve havasının temiz olmasının tercih edilmelerini sağlıyor.

Aradığınız Ev  Kiralık ve Satılık Ev İlanları portföyünde

Son derece uygun fiyatlara kaliteli bir ev kiralamayı veya satın almayı düşünüyorsanız Konak, Bornova, Bayraklı, Çeşme ve Karşıyaka ilçelerinde kiralık ve satılık ev ilanları ürün yelpazesine göz atmalısınız. Böylece en modern binaları çok uygun fiyatlara kiralama şansına erişebileceksiniz ki https://www.onkoemlak.com/ adresine giriş yaptığınızda firmanın sunmuş olduğu birbirinden farklı emlak türlerini inceleyebilirsiniz.

Emlak ile ilgili konular Son Yazılar