Haberler

 • Diyarbakırda Gayrimenkul Kiraya Ver Veya Kirala

  ONKO Emlak Danışmalık Diyarbakır Diyarbakır’da ONKO Emlak Danışmanlık Diyarbakır merkez tüm ilçe ve mahallelerinde gayrimenkul Kiralamak veya kiraya vermek isteyen yatırımcılarına Profesyonel Danışmanlık Hizmeti verermektedir. ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır’da Gayrimenkul Al Sat

  ONKO Emlak Ofisi İle Diyarbakırda Emlak AL Sat Diyarbakır’da ONKO Emlak Danışmanlık Diyarbakır merkez tüm ilçe ve mahallelerinde emlak gayrimenkul almak ve satmak yatırım ve danışmanlık alanında emlak yatırımcılarına Profesyone ..

  Devamını Oku
 • 2022 Emlak Bayilik Şartları

  Türkiyede 2022 Emlak Bayilik Fırsatı Türkiye’de konut sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler ve nitelikli proje artması; bu gayrimenkulleri pazarlayan emlak firmalarının da uzmanlaşmasını ve markalaşmasını mecburi hale ge ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkul Alı Sat Kazan

  Gayrimenkul Alı Sat Yaparak Kar Etmek ONKO Emlak ofisleri İle,Gayrimenkul yatırım yapma, satın alma, satma ya da Satılık Daire, dükkan, işyeri, villa ofis, arsa, arazi, depo, otel, yazlık Gibi tüm al- sat arama ve yatırımlarınızı burada ..

  Devamını Oku
 • Yeni Emlak Yönetmenliği Yasası

  Emlak Yönetmenliği Değşti Emlakçılık Faaliyetlerine Yönelik Resmi Gazetede Yayımlanan Yeni Düzenlemeye Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Ticaret Bakanlığınca emlakçılık faaliyetlerine yönelik Resmi Gazetede yayımla ..

  Devamını Oku