Haberler

 • Diyarbakır İlçeleri Satılık, Kiralık Daire, Dükkan, Arsa

  Diyarbakır Satılık ve Kiralık Gayrimenkul Bilgileri DÜKKÂN: İşlek veya ana arterde kira getirisi iyi olur ancak yeni gelişen semtlerdeki kadar pirim yapmaz. DAİRE: İşlek, ana arter veya yeni gelişmekte olan yerler hangisi daha kaza ..

  Devamını Oku
 • Satılık Daire ve İş Yeri Diyarbakır

  Satılık İş Yeri ve Daire mi Arıyorsunuz? Diyarbakır’da satılık daire arıyorsanız tam yerindesiniz. Satılık daire ve iş yerleri için en iyi hizmeti alabileceğiniz firma ONKO Emlak Danışmanlık hizmetinizdedir. Emlakçılık alanında ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakırda Herkes Ev Sahibi Olsun!

  HERKES EV SAHİBİ OLSUN DİYE... Diyarbakırda satılık dairelerimizle herkesi ev sahibi yapmaya karalıyız Siz yeterki isteyin. Emsalsiz Fiyat Garantisi İster Yatırım İster Oturum Amaçlı İstediğiniz yerde diyarbakırın her yerinde T ..

  Devamını Oku
 • Emlak Franchise Kadın Girişimci

  KADIN GİRİŞİMCİLER ARIYORUZ: Hemen hemen her alanda kadın girişimciler daha fazla başarı göstermektedir. Bu sebele Emlak Franchise Bayilik Veren Firmalar çoğunlukla kadın bayilerinin olmasını isterler. Evet Onko Emlak Gayrimenkul ..

  Devamını Oku
 • Ev veya İş yeri Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Şeyler:

  Yatırım amaçlı ev alırken dikkat etmeniz gereken önemli şeyler: Oturmak için ev alırken dikkat ettiğimiz bazı şeyle vardır. Konumu, yapısı, sosyal alanları ve peyzajı gibi. Bir de yatırım amaçlı ev almak var ki bunda krit ..

  Devamını Oku