Haberler

 Evinizin Düzeni İçin Tavsiyeler

Evinizin Düzeni İçin Tavsiyeler

Evinizdeki kötü enerjiden nasıl kurtulursunuz?

Onko Emlak Franchising Bayilği Şirketine göre evinizi düzenlemenin yolları

Evimiz, hayatımızın tüm gidişatını belirleyebilir mi? Bununla ilgili bilimsel veriler yok ancak düzenli bir ev, huzurlu bir hayatın da başlangıcını oluşturuyor. 

Evin Girişi

1. Enerji akışı sağlamak için evinizden içeriye adım attığınız alanı sürekli temiz tutmayı unutmayın. Kapının hemen dibinde ayakkabılık ya da evinizin enerjisini kesecek şeyler koymaktan kaçını.

2. Evinizin girişine koyacağınız saksı bitkileri evin enerjisinin sürekliliğini sağlar.

3. Bu yılın  rengi olan kırmızıyı, kapınızda ya da duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Ancak kırmızı duvar baktığı yöne bağlı olarak kimi zaman şansızlık da getirebilir, bu sebeple kırmızı küçük eşyalar daha çok işinize yarayacaktır.

Oturma Odası

1. Evinizi sadeleştirmek ilk adımıdır. Eğer kendinizi ruhsal olarak kötü hissediyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, dolabınızı ya da çekmecenizi temizleyin. Buralarda işinize yaramayan ya da kullanmadığınız eşyaları bir hayır kurumuna bağışlayarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

2. Bitkiler her zaman evinizdeki negatif enerjiyi yok ederek, güzel bir enerji yayar. Bu sebeple evinizin enerjisinin pozitif olmasını istiyorsanız mutlaka saksı bitkilerini evinizde bulundurun.

3. Sadece köşeleri yuvarlak olan mobilya kullanmak yeterli değildir. Odanın boyutuna göre mobilyaları orantılanmak önemlidir. Küçük odalarda büyük mobilyalardan, büyük odalarda da küçük mobilyalardan kesinlikle kaçınmalısınız.

4. Işık, enerjiyi etkinleştirir. Evinizin karanlık köşe ve alanları ihmal edilen düşüncelerinizi gösterir. Evinizin girişini ve karanlık noktalarını aydınlatmak önemlidir.

Mutfak

1. Mutfağınızdaki gereksiz, kullanmadığınız eşyaları alanınızdan çıkarın.

2. Güvenliğiniz için bıçakları, tezgah üzerine koymaktansa mutfak dolabına koymayı tercih edin. Yine mutfaktaki sivri ve ağır objelerden kurtularak kendinizi daha güvenli ve hafif hissedebilirsiniz.

Yatak Odası

1. Yatak odanızda yatağınızın yönüne dikkat edin! Yatağınızı banyo ya da mutfağa bitişik bir duvara koymaktan kaçının. Bunun sağlık açısından negatif bir enerji yaydığına inanılıyor.

2. Büyük aynalardan kaçının. Büyük aynalar bedeninizi yansıttığı için uykusuzluğa neden olur. Eğer yatağınızın karşısında ayna varsa ve kaldıramıyorsanız üzerine bir örtü örterek uyumayı tercih edin.

3. Yatak odanızda televizyon varsa, gece fişi çekin ve üzerine bir örtü örtün. Bunun yanı sıra, laptop ve cep telefonu gibi elektronik aletlerinizin yanı başınızda komodinde bulunması sirkadiyen ritmini (insanlarda 24 saatte bir tekrar eden ritimlerin günlük değişimleri) rahatsız eder. Bu sebeple uyurken elektronik cihazları başka bir odada saklamayı unutmayın.

Özelikle son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan Onko Emlak Bayiliği evimizdeki birkaç küçük değişiklikle huzuru bulacağımızı söylüyor. Evde bereket, huzur, aşk gibi birçok konuda tüyolar veren Emlak Danışmanlığı Firması ONKO Emlak temelinde kozmik ve metafiziksel enerjiler bulunuyor. Sonucu ne olur bilemiyoruz ama “Bir enerji var hissediyorum” diyorsanız, Emlak Franchise Direktörü Hayri Karatay’a kulak verin.

                       ONKO Emlak 

ONKO Emlak dan Haberler Son Yazılar

 • Türkiye'nin Markalı Emlak Şirketleri

  SADECE EMLAKÇILIĞA ODAKLANIN: ONKO Emlak Danışmanlığı emlakcılık altyapısını ve kurumsal kimliğini ispatlayın. Uzun yılların emlak pazarlama tecrübesiyle daima yanınızdadır. Bölgen ..

  Tümünü Göster
 • Bayilik Veren Emlak Firmaları

  İyi Bir Emlak,Gayrimenkul Girişimcisi Olmak İçin Atılması Gereken Adımlar! 1. ONKO'YU TANIYIN ONKO Gayrimenkul kimdir? %100 Kazançlı emlak danışmanlığı Temsilcilik veren O ..

  Tümünü Göster
 • Gayrimenkul Danışmalığı Pazarlama

  Türkiye'de Gayrimenkul Pazarlama Desteği Bir Emlak firmasının (markanın) vereceği bayilik ve franchise için piyasa araştırması yapması, medya araçlarına reklam vermesi, pazar ..

  Tümünü Göster