Haberler

Emlak Franchise Bayilik Veren Firmalar

Emlak Franchise Bayilik Veren Firmalar

 Gayrimenkul  Emlak Firmaları Franchise İle Büyüyecek.

ONKO Emlak Hizmetleri, Emlak Franchis Bayilik Şirketi  gayrimenkul pazarının en köklü şirketlerinden biri. 27 Yıldır Gayrimenkul pazarında faaliyet göstermektedir.

Onko Emlak Franchising Bayilik, ofisler Tüm Türkiye'de Franchising sistemiyle açılacak.        

 Türkiye'de Yeni Açılacak Bayilikler İçin öncelikli İllerimiz

Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Eskişehir, Mersin, Adana, illerimizdir.

Şube açabilmek için en az 70 metrekarelik bir ofis gerekiyor. Franchise giriş bedeli bölgeye göre  değişiyor.

Reklam payı veya ofis gelirlerinden pay almıyoruz.

Kentsel dönüşümle hızla artan inşaat projeleri, gayrimenkul danışmanlığına olan talebi artırıyor. Kâr marjı yüksek ve yatırım maliyeti düşük olan bu iş modeli giderek yükseliyor.

Bu yıl ve önümüzdeki yıl kurumsal bir şirket şemsiyesi altında faaliyet gösterecek yüzlerce girişimcinin franchising yoluyla sektöre girmesi bekleniyor. 10 büyük şirket bu dönemde bin 40 franchise vermeyi hedefliyor.

Yüksek kâr marjı ve  artan talep nedeniyle, gayrimenkul, son yılların en çok tercih edilen sektörlerinden biri haline geldi. Kentsel dönüşüm kapsamında Türkiye’de  7 milyon konutun dönüştürülmesi gündemde.

Bu da gayrimenkul danışmanlık alanındaki ihtiyacı artırıyor. Türkiye’de  emlak ofisi sayısı çok . Ancak hala emlak alımlarının yüzde 70’inin mal sahibi üzerinden yapıldığı ifade ediliyor. Kiralıklarda ise yüzde 89 danışmanlık ofisleri üzerinden hizmet sağlanıyor.

ABD’de ve AB ülkelerinde ise sistem tam tersine çalışıyor. Bu ülkelerde mal sahibinden yapılan işlemlerin oranı yüzde 4 seviyesinde. Dolayısıyla gayrimenkul sektörü ABD ve AB ülkelerinde güvenilir ve saygın meslekler grubu içinde yer alıyor.

Gayrimenkul  emlak Sektörü franchise şube ağlarıyla büyürken, her gün yeni bir girişimciyi de sistemine dahil ediyor. Markanın hazırda bir network ağı olmasından dolayı paylaşımın artmasının yayında  kazanç da artıyor. Girişimci açısından gayrimenkul danışmanlığı sektörü, yatırım maliyeti düşük, kazanç oranı yüksek bir sektördür. Maliyeti yok denecek kadar az. Sekreter ve hizmetli dışında personel maliyeti bulunmuyor. Sistem prim esaslı işliyor.

     ONKO Emlak

Franchise Bayilik Haberleri Son Yazılar