Haberler

 • Evinizin Düzeni İçin Tavsiyeler

  Evinizdeki kötü enerjiden nasıl kurtulursunuz? Onko Emlak Franchising Bayilği Şirketine göre evinizi düzenlemenin yolları Evimiz, hayatımızın tüm gidişatını belirleyebilir mi? Bununla ilgili bilimsel veriler yok ancak d ..

  Devamını Oku
 • Emlak Franchise Bayilik Veren Firmalar

  Gayrimenkul Emlak Firmaları Franchise İle Büyüyecek. ONKO Emlak Hizmetleri, Emlak Franchis Bayilik Şirketi gayrimenkul pazarının en köklü şirketlerinden biri. 27 Yıldır Gayrimenkul pazarında faaliyet göstermektedir. On ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkul Danışmanlığı Kariyer Planlaması

  Emlak Danışmanlaığı Kariyer Planlaması: Neden emlak danışmanı olmalıyım? Başarı için yeterli iletişim kurma becerisine sahip ama mesleğinizden dolayı geleceğe endişeyle bakıyorsanız, ONKO Emlak danışmanı olmanız. Kendi işinizin patron ..

  Devamını Oku
 • Emlakçılık Mesleğini Nasıl Başardım?

  EMLAK DANIŞMANLIĞI İLE BAŞARDIM ONKO Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İle Kazandım ve kazanmaya devam edeceğim. Emlak piyasası hiç bir zaman durgunluğa girmiyor. Bu meslekte, krizin en çok profesyonel emlakçıları sevindir ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkul Danışmalığı Pazarlama

  Türkiye'de Gayrimenkul Pazarlama Desteği Bir Emlak firmasının (markanın) vereceği bayilik ve franchise için piyasa araştırması yapması, medya araçlarına reklam vermesi, pazar yeri bulması, müşteri hizmetleri sağlaması h ..

  Devamını Oku