Blog

 • Nasıl Kendi Evimin Sahibi Olabilirim?

  NASIL EV SAHİBİ OLUNUR? 1. Madde: Ev sahibi olmaya karar verin. İlk evinizi almaya karar vermek, belki de hayatınızın en önemli kararlardan biridir. Kendinize ait bir ev, yaşamınızdaki en büyük ve en duygusal yatırımlardan biri ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır’da Ev Almak İsteyenler?

  Diyarbakır’da Ev Almak İsteyenler? Diyarbakır konutlaşma ve nüfus özellikleri ile oldukça yoğun kentlerden biri oluyor. Bu sebeple kişilerin istedikleri bölgede istedikleri özellikleri karşılayan evlere ulaşması zo ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır Satılık Daire İlanları

  Diyarbakır Satılık Daire İlanları Diyarbakır’da ev satın alacak, kiralayacak kişileri bunların satıcıları ve alıcıları ile buluşturan emlak ofisleri bir nevi aracılık faaliyetini gösteriyor. Diyarbakır emlak ofisi olarak bilinen ..

  Devamını Oku
 • Kentsel Dönüşüm Nedir?

  KENTSEL DÖNÜŞÜM Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanabilmeniz için Apartman, Site veya Yapı Adasındaki Tüm Binalarınız için Bakanlık Yetkili Kuruluşlara başvuruda bulunarak Binalarınız için De ..

  Devamını Oku
 • Emlak Gayrimenkul Franchise

  ONKO Emlak Gayrimenkul Franchise: Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ..

  Devamını Oku