Blog

 • Kurumsal İtibar Nedir Avantajları Neler?

  Kurumsal İtibarın Avantajları Nelerdir? Kurumsal itibar nedir? Avantajları neler? İtibar yönetiminin avantajları hangi alanda etkilidir? İyi bir kurum imajının kattığı değerler nelerdir? Kurumsal itibar nedir? İyi bir itibar, büy&u ..

  Devamını Oku
 • 2018 Gayrimenkul Trendleri TÜRKİYE

  2018 Gayrimenkul Trendleri; Daha zarif ve esnek bir gayrimenkul döngüsü: Gayrimenkul sektörünün yapısı giderek gelişiyor, kazançlar giderek eskiden olduğu gibi yüksek rakamlara çıkıyor. Pazar geniş ..

  Devamını Oku
 • Türkiyede 2017'de Kentsel Dönüşüm Hızlandı

  Türkiye'de Kentsel Dönüşüm... 2012 yılından 2016 yılına kadar olan sürede 80-100 bin civarında bina kentsel dönüşümle yenilendi. Yıkım Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Al ..

  Devamını Oku
 • İstanbul’da çok konut satılan 3 ilçe!

  İstanbul’da çok konut satılan 3 ilçe! İstanbul’da Ekim ayında en çok konut Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir’de satıldı. İşte bu 3 ilçede konut fiyatları! TÜİK’in Ekim ayı konu ..

  Devamını Oku
 • Girişimci Olmak İsteyenler İçin 4 Öneri

  Girişimci Olmak İsteyenler İçin 4 Öneri Birinin girişimci olup olamayacağını değerlendirirken genellikle sorular sorarız: Ne kadar deneyimlisin?, Bulduğun fikir ne?, para kazanabilecek misin? Bu tarz soruları, aslında girişimci olmak i ..

  Devamını Oku