Blog

  • Anasayfa
  • Blog
  • Emlak Sektöründe 1993'den Beri Hayalinizdeki İşi Gerçeğe Dönüştürüyoruz
Emlak Sektöründe 1993'den  Beri Hayalinizdeki İşi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

Emlak Sektöründe 1993'den Beri Hayalinizdeki İşi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

Emlak Sektöründe 1993'den  Beri Hayalinizdeki İşi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

ONKO Franchise Açmak İstiyorum. ONKO Türkiye, sizi hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor. Franchise AI- Gayrimenkul Danışmanı Olmak İstiyorum. Bir numara olmak ister misiniz? Danışman Ol- Konut Projeleri -Özel Anlaşmalı Projelerimzi İnceleyin-Lüks Konutlar-Gayrimenkulde Yeni Lüks Kavramı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen Gayrimenkul Franchising, Bayilik Sistemi

Düşük Yatırım Maliyeti-Düşük Risk-Kolay Öğrenme ve iyi kazanma imkanı ONKO Profesyonelleri

Hizmetler:

Uzlaşma ve Anlaşma-Emlak Çözümleri-Ticari Hizmetler

Teknoloji Desteği -24 Yıllık Tecrübe -Eğitim Desteği

1993 Yılından bu yana Türkiye'de hizmet veren ONKO Gayrimenkul bayilik vermeye devam ediyor. ONKO Bayilik ücreti olarak il ve diğer koşullara bağlı olarak değişmektedir.                        

Emlak ofisi bayiliği aldığınız takdirde paketlenmiş ticari faaliyetlere ve yerleşmiş marka bilinirliğine sahip olursunuz. Aynı zamanda yapılan reklamlarda ana firma tarafından karşılanır. Bayilik paketlerinin çoğu promosyon malzemeleri, donanım, iş yazılımları ve kurumsal eğitim fırsatları da sağlar.

ONKO Emlak bayilik alarak emlak sektöründe yer almak istiyorum! ONKO bayilik nasıl alınır? ONKO Emlak bayilik için gerekli şartlar nelerdir?

ONKO Türkiye Gayrimenkul Franchising, Emlak Bayiliği ve Gayrimenkul Danışmanlığı-Satılık konut, satılık ticari gayrimenkul, satılık arsa, Kiralık konut, kiralık ticari emlak, kiralık ofis, emlak seri ilanlarında doğru adres. ONKO Gayrimenkul Akademisi-emlak ofisi, emlak broker, emlak danışman eğitimi.

      Hayri Karatay | Türkiye Direktörü

Satılık ve Kiralık Gayrimenkul Son Yazılar