Blog

Emlak Bayilik Almak

Emlak Bayilik Almak

ONKO Emlak Gayrimenkul Franchise:

Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla ONKO Franchise size önemli bir fırsat sunuyor. 30 Yıllık tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Ulusla bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan ONKO Franchise eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.Her ONKO Franchise ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, ONKO Franchise  Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir ONKO Franchise ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

ONKO Emlak'a Nasıl Katılırım?

Başarı için azim ve isteğiniz var ise,  Bize Ulaşın veya Internet sistemimize bilgilerinizi bırakın. Bir yetkilimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Başarıya giden yolunuzu hemen başlatalım!

ONKO'ya Katılmanın Avantajları
Marka bilinirliği

1993 Yılından beri ONKO  logosu altında çalışıyor. Dünyanın 1 numaralı gayrimenkul markasıda, ONKO Emlak daha fazla  gayrimenkul satmıyor.

Kurumsal kültür ve iş ağı

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için; ONKO Emlak'da biz kendimizi dev bir takımın parçası olarak görürüz. Danışmanlarımız teknolojik ve bölgesel olarak biz birilerine destek olarak, deneyim ve fikirlerini paylaşırlar. Bu sinerji ulusal toplantılarla pekiştirilir.

Kariyer eğitimleri

Bir ONKO Emlak  profesyoneli olarak kariyerinizin her noktasında 1. sınıf eğitimler ile desteklenirsiniz. Farklı konu ve içerikte sunulan bu eğitimler ile, her birey kendi potansiyelini en üst düzeye çıkartarak, strateji ve yeteneklerini geliştirir başarıya doğru yol alır.

Pazarlama

Global ONKO Emlak markası ile iş hayatınızın her noktasında hizmetinizi ve farklılığınızı öne çıkartacak pazarlama teknikleri ve marka bilinirliği, size kolaylık ve avantajlar sağlayarak, başarının yolunu açacak.

Teknoloji

Hem ofisiniz, hem siz kullanıma hazır, profesyonel on-line teknolojiler ile yapılandırılır. İş süreçlerinizin her aşamasında zaman tasarrufu, hizmet kalitesi ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlar.

Bilgi paylaşımı

ONKO Emlak ailesinin bir parçası olarak her Gayrimenkul Danışmanı, bilgi, deneyim ve fikirlerini birbirlerine aktarır. Birlikte daha güçlüyüz!

Satılık ve Kiralık Gayrimenkul Son Yazılar