Akademi

Akademi

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 9 SEBEP; 

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 1. SEBEP; 

1. GÜÇ VE NETWORK

ONKO Gayrimenkul 1993 Yılında Türkiye'de  kurulan gayrimenkul pazarlama networklerinden bir tanesidir. ONKO Gayrimenkul her yıl yaklaşık 1 Milyar $’lık bir portföy pazarlama hacmine sahiptir,

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 2. SEBEP; 

2.ONKO RUHU

ONKO Gayrimenkul danışmanları ve onlara destek veren tüm çalışanların öncelikli amacı, müşterilere sunulan üstün hizmetin esasıdır. ONKO Gayrimenkul’de başarının anahtarı, kişisel bilgi ve deneyimlerini uzmanlık ve uygulama becerileriyle birlikte yenilikçi bir anlayışla sunmaktır.
ONKO Gayrimenkul, “Dünyanın En İyi Gayrimenkul Pazarlama İşletim Sistemi” olarak kurgulanmıştır. Yıllardır edinmiş olduğu tecrübeler ile birlikte özellikle ofis tutundurmada yakalamış olduğu…
ONKO Gayrimenkul kültürü, genel merkez ile ofisler arasında sıkı bir bağ oluşturarak ofislerin sürekli geliştirilmesi ve bölgelerinde başarılı olabilmelerini sağlayan metodojiler içerir. Bu paralelde hedefimiz, her bölgede olmakla birlikte, “Bölgenin En İyi Ofisleri”ni oluşturmaktır. “%100 Başarı” sloganıyla birlikte “Mutlu Ofis, Mutlu Bayi, Mutlu Çalışan” en önemli hedefimizdir. Ayrıca yarattığımız ve yaratacağımız katma değerli hizmet paketleriyle “Sektörde Fark Yaratan” bir Marka olabilmek adına yoğun çalışmalar sürdürülmektedir. 

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 3. SEBEP; 

3.ONKO AKADEMİ

ONKO Gayrimenkul, Türkiye’deki ofis yapılanmasını başlatmadan önce altyapı çalışmaları yapmış ve ilk günden beri çalışmalara devam ederek bunları geliştirmiştir. Ayrıca konusunda engin tecrübelere sahip Eğitim Müdürü, sürekli genel merkez bünyesinde çalışmakta ve ofislere destek vermektedir.
 ONKO Gayrimenkul, Akademi’nin amacı, temel gayrimenkul eğitiminden başlayarak her bir ONKO’loyu bölgesinde; Konut, Ticari Gayrimenkul, Proje Pazarlama, Endüstriyel Gayrimenkul, Arazi Geliştirme gibi konularda bilgili ve başarılı kılmaktır. Bu nedenle ONKO Akademi, sektörün en yoğun eğitim içeriğine sahip eğitim kurumlarından bir tanesidir.

KARİYER

ONKO Akademi’nin benzersiz ve sektördeki en uzun başlangıç eğitimi olan Kariyer ONKO;
         Temel Gayrimenkul Satış Eğitimi
         Teknoloji Eğitimi
         ONKO Sistem ve Kültür Eğitimi
         Tapu Eğitimi
          Sahibinden Satılık’lardan Telefonda Randevu Alma Eğitimi
         ONKO Koçluk Eğitiminden oluşmaktadır 

BAŞARILI BROKER PROGRAMI

ONKO Franchise’nın yeni almış olan broker’lerimize yönelik sunulan broker yetiştirme ve adaptasyon programıdır.
Bu temel eğitimlerin dışında belirlenen eğitim takvimi doğrultusunda yıl içerisinde farklı konularda uzmanlık ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlenmektedir.

ONKO ARGE

Türkiye’de  yapılan çalışmaları ile birlikte ofislerin ve gayrimenkul danışmanlarının sahada yaşamış olduğu sıkıntılar analiz edilmekte ve pratik uygulamalar ile çözümlenmektedir.

ONKO KARİYER SEMİNERLERİ

ONKO Akademi çatısı altında sektörün en önemli sıkıntılarından biri olan gayrimenkul danışmanı bulma problemi, ONKO Türkiye’nin organizasyonunu yaptığı seminerler ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bu seminerler sadece ve sadece gayrimenkul danışmanı bulmaya yönelik etkinliklerdir

ONKO ANALİZ

ONKO’nun, diğer markalardan en önemli farkı, iş ortaklığı sözleşmesi imzalandıktan sonra Franchise Geliştirme departmanı ile vermiş olduğu servistir. Kurumsal gayrimenkul pazarlama sektörünün en önemli sıkıntılarından biri olan yatırımcıların işe uyum sağlayamama problemi, konusunda uzman bölge yöneticileri ile yapılan ONKO Coaching çalışmalarıyla en aza indirgenmektedir. Ofisler bu doğrultuda sürekli ziyaret edilmekte, hazırlanan iş planları doğrultusunda başarıya ulaşmaları sağlanmaktadır.

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 4.SEBEP; 

4. ONKO TECH

ONKO Gayrimenkul, ofisleri ve gayrimenkul danışmanları Türkiye’nin en iyi teknolojik altyapısını kullanmaktadır. Dünyada olduğu gibi ONKO Gayrimenkul, Türkiye de bu konuda yaptığı ve yapacağı yatırımlarla lider kuruluştur.

ONKO CRM

Hazırlanan web sitesi ve asıl önemlisi ONKO’luların kullanmış oldukları CRM modülü, her bir ONKO’luya rahatlıkla müşteri ve portföy datasını kullanmalarına ve yönetmelerine imkan tanımaktadır.

ONKO SMS-MAİLİNG SİSTEMİ

Tüm ONKO’lular tek bir tuş ile müşterilerine SMS göndermekte ve mailing yapmaktadır. Bu sayede günümüzün en önemli konularından biri olan “İletişimde Hız ve Farkındalık” sistemi, üyelerimize sağlanmış durumdadır

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 5.SEBEP; 

5. PAZARLAMA

DİJİTAL MEDYA


ONKO Gayrimenkul, Türkiye’nin en iyi ajansları ile çalışmakta olup; sürekli web sitesi iyileştirmeleri, Google Adwords yatırımları, SEO çalışmaları ile birlikte sanal dünyada fark ve algı yaratmayı hedeflemektedir.

SOSYAL MEDYA

Günümüzün en önemli iletişim mecralarından olan sosyal medya, profesyonel ajanslar tarafından yönetilmekte ve bu mecralara reklam harcamaları ile birlikte yatırım yapılmaktadır. ONKO Gayrimenkul,  Türkiye, sosyal medyada Türkiye’nin en iyi gelişim gösteren sayfalarına sahiptir.

PR

Ulusal ve yerel medyada yer almak, geçmişten günümüze çok daha önemli bir algı aracı haline gelmiştir. Bu doğrultuda yine Türkiye’nin önemli ajansları ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar çerçevesinde ONKO Emlak, yazılı ve görsel basında haberleri en fazla yer alan markadır. Böylece ofislerimiz ve danışmanlarımız daha kaliteli bir algıya sahip olmaktadır.

REKLAM

ONKO Gayrimenkul, yapmış olduğu  reklamlar, banner çalışmaları, dergi-gazete ilanlarıyla birlikte ülkemizde marka değerini her geçen gün artırmaktadır.

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 6.SEBEP; 

 6. KATMA DEĞERLİ HİZMETLER PAKETİ

 Matbu Form Desteği: Hukuksal mevzuatlarda yaşanabilecek değişiklikler karşısında sürekli güncellenen ve ofislerle paylaşılan matbu formlar.
 Hukuk Servisi: Ofislerin veya danışmanların yaşamış olduğu hukuksal problemlerin çözümü için verilen danışmanlık hizmeti.
 Kariyer İlanları ve Siteleri: Ücretsiz olarak sağlanan kariyer sitesi üyelikleri ve bu doğrultuda gayrimenkul danışmanı desteği.
 Afiş Desteği: Sözleşmeli portföylere asılacak ve bir ofis için ciddi maliyetler içeren afişlerin %50’sinin ONKO Emlak,  tarafından karşılanması.
 ONKO Emlak,Giriş Paketi: Ofisinizi hazırlayabilmeniz ve tüketicideki algınızı yükseltmeniz için gerekli materyalleri içeren giriş paketi.

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 7.SEBEP; 

7. ETKİNLİKLER
ONKO TEAM

4’er aylık dönemler ile ulusal ve yerel olarak senede 3 kez yapılan, Tüm ONKO’luların bir araya geldiği etkinliklerdir. Bu etkinliklerde eğitimler ve yeni gelişmelerle birlikte sinerjinin ve ofislerin birbiriyle olan paylaşımlarının artması hedeflenmektedir.

CAMPERA

Yılda 6 aylık periyotlar ile 2 kez düzenlenen tüm ONKO Emlak, broker’larının bir araya geldiği, sistem gelişimi için fikir alışverişlerinin yapıldığı, gelişim eğitimlerinin düzenlendiği aktivitelerdir.

ONKO CONVENTİON

Yılın en başarılı ofis ve danışmanlarının ödüllendirildiği, tüm sistemin bir araya geldiği, 2 gece 2 günlük aktivitelerdir. Bu etkinliklerde marka aidiyeti ve sinerji en üst noktaya taşınmaktadır

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 8.SEBEP; 

 8. GAYRİMENKUL GELİŞTİRME
ONKO UYGULAMA OFİSİ

ONKO Gayrimenkul, Türkiye’de ilk defa kendisine bağlı bir Uygulama Ofisi kurarak sektöre yeni giren broker’lara tecrübe kazandırmayı hedefleyen bir ofis kurmuştur. Ayrıca bu ofis ile birlikte bir portföy havuzu yaratılmaya çalışılmaktadır

BANKA VE BİRLİKTELİKLERİ  

ONKO Gayrimenkul, Uygulama Ofisi ile birlikte bankaların portföylerini tek elden pazarlamaya yönelik faaliyetler içerisindedir.

ALICI VE SATICI HAVUZU

ONKO Gayrimenkul, ofisleri, her geçen gün büyüyen ofis ağı ve danışman sayısı ile birlikte kendi aralarında yüksek bir alıcı-satıcı yönlendirme gücüne sahiptir

 ONKO'Yu SEÇMENİZ İÇİN 9.SEBEP; 

9.İŞ ORTAKLIKLARI

ONKO Gayrimenkul alanında lider kurumlar ile birçok iş ortaklığına imza atmış, Kalite Derneği’ne üye yegane markalardan birisidir. Müşteri memnnuniyeti çalışmaları çerçevesinde iş ortaklığı ağımız her geçen gün artacaktır. Özellikle son dönemde Findeks ile kişilerin kredi notlarına ulaşım imkanı ve DİSK envanterleri tüm ONKO’lulara ve müşterilerimize büyük katkı sağlanmıştır

OFİS İLETİŞİM SİSTEMİ

ONKO Gayrimenkul, başarısı kanıtlanmış bir işletim sistemine sahiptir. Bu işletim sistemi çerçevesinde organizasyon şemanız, görev tanımları, iş planları ve iş geliştirme planları her bir broker ve bölge profiline göre ayrı ayrı şekillendirilir.
Ayrıca ofisin fiziksel oluşumu ve mimarisi ile ilgili ilk günden itibaren konumlandırma hazırlık çalışmaları uzman ekiplerle birlikte yönetilir.

PAYLAŞIM SİSTEMİ

ONKO Gayrimenkul, ofisleri, gayrimenkul danışmanları ile benzersiz bir paylaşım sistemine sahiptir. Sektörde baz alınan klasik paylaşım sistemlerinin aksine “Performansa Dayalı Prim Modeli” hem ofis sahipleri hem de gayrimenkul danışmanları daha yüksek kazanç elde etme şansına sahip olurlar.
      www.onkoemlak.com