Bizi Seçmeniz İçin 10 Neden

  • Anasayfa
  • Bizi Seçmeniz İçin 10 Neden

NETWORKİNG

     5- NETWORKİNG

DİJİTAL MEDYA

ONKO Emlak Türkiye’nin en iyi ajansları ile çalışmakta olup; sürekli web sitesi iyileştirmeleri, Google Adwords yatırımları, SEO çalışmaları ile birlikte sanal dünyada fark ve algı yaratmayı hedeflemektedir.

SOSYAL MEDYA

Günümüzün en önemli iletişim mecralarından olan sosyal medya, profesyonel ajanslar tarafından yönetilmekte ve bu mecralara reklam harcamaları ile birlikte yatırım yapılmaktadır.  ONKO Emlak Türkiye, sosyal medyada Türkiye’nin en iyi gelişim gösteren sayfalarına sahiptir. 

PR

Ulusal ve yerel medyada yer almak, geçmişten günümüze çok daha önemli bir algı aracı haline gelmiştir. Bu doğrultuda yine Türkiye’nin önemli ajansları ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar çerçevesinde ONKO Emlak , yazılı ve görsel basında haberleri en fazla yer alan markadır. Böylece ofislerimiz ve danışmanlarımız daha kaliteli bir algıya sahip olmaktadır.

REKLAM

ONKO Emlak yapmış olduğu TV reklamları, banner çalışmaları, remarketing uygulamaları, dergi-gazete ilanlarıyla birlikte ülkemizde marka değerini her geçen gün artırmaktadır.