Blog

  • Anasayfa
  • Blog
  • Gayrimenkul Danışmanlığı ve Temsilcilik
Gayrimenkul Danışmanlığı ve Temsilcilik

Gayrimenkul Danışmanlığı ve Temsilcilik

Gayrimenkul Danışmanlığı ve Temsilcilik

Emlak Danışmanlığı Aidatsız Bayilik Kazancın Tamamı Sizin!

Emlak Yönetimi İyi Olmalı

Genel anlamda yaptıklarımız sonuçlarımızı belirler. Emlak danışmanlığında öncelikleri doğru belirleyerek sonuç almayı sağlayacak etkinliklere zaman ayırmak çok önemli. Gelir alıcılar ve satıcılar ile yapılan işlemlerden geldiği için öncelik onlara verilmeli ve raporlamalar, yazışmalar, reklam çalışmaları, ilan girişleri, diğer zamanlarda yapılmalı. Bir işletmenin kendini geliştirmesi ve büyümesi için öncelikle finansman parasal sıkıntısı olmamalı. Onun için kiralık ve satılık işlemlerimiz öncelikli işlerimizdir.

ONKO Emlak FRANCHİSE alarak Kendi işinizin sahibi olmak heyecan verir ve kendi işinin patronu olmak çok güzel bir şeydir. Ancak bu bütün cevaplara sizin sahip olduğunuz ya da hiç yardıma ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. İşinizde eksik kaldığınız konuda ONKO Emlak Franchise Uzman Ekibini aradığınızda destek alabilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra ses getirecek bir pazarlama stratejisine ve emlak sektöründe işlerinizi zirveye taşıyacak bir pazar alanına sahip olmalısınız. ONKO Emlak Franchise uzmanları bir Temsilciliğin çoklu yönlerini, danışmanlık yükümlülüklerini ve nasıl bir sunum hazırlayacağını iyi bilirler. Ayrıca Uzmanlarımız sizi en hızlı bir şeklide hedeflerinize ulaştırabilirler.

Türkiye’nin En İyi Emlak Franchising Sistemi ONKO EMLAK Ücretsiz Emlak Bayiliği Veriyor.

1993 yılından kurulan 2010 yılından beri ARGE Çalışmaları sonucunda emlak Gayrimenkul Bayilik ve Franchise Tüm Altyapı Çalışmalarını Tamamlayarak 2016 Yılında Tüm Türkiye’de Çok iyi şartlarda Emlak bayilik  vermeye Başlamıştır. ONKO Gayrimenkul Temsilcilik beklentilerin üzerinde size kurumsal kimlik, online pazarlama, mesleğine saygı duyan ve saygı duyulan onko emlak  tüm ofisleri ile müşterilerine  hizmet vermektedir. 

GAYRİMENKUL BAYİLİK SEKTÖRÜ

Başarılı Bir Emlakçı ve Başarılı Bir işveren Olmak İçin Sizde ONKO Emlak bayisi Olun!

Müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteli hizmet, uzman personel ve hızlı çözüm bizi başlıca anlatan kelimelerdir.

ONKO Emlak Danışmanlık firması olarak Türkiye'deki yatırımlarınıza yön verebilir, yönetimlerini üstlenebiliriz karlı ve güven içinde yatırımlar yapmanızı sağlayabiliriz.

Bulunduğunuz İl ve İlçede  gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız sizin için sürekli güçlendiğimiz emlak portföyümüzden yararlanabilirsiniz

ONKO Emlak Temsilcilik için ne kadar başarılı olduğu kanıt niteliği taşır.

Emlak sektörü her zamana gelişen  ve gelişmeye devam den bir sektördür. Kendini ne kadar geliştirdiği ise göz ardı edilemez. Emlak denilince akla sadece daire gelir oysaki dükkan, arsa, arazi, iş yeri, villa, yazlık, emlak proje, emlak danışmanlık kiralık ve satılık işlemleri de yapılmaktadır. Emlak danışmalarının kiraya verdikleri veya sattıkları evlerden iş yerlerinden ne kadar para kazandıkları bilinen bir gerçektir.

En az yatırım ile en fazla geri dönüş sağlamak sizin elinizdedir.  Kurumsal olarak kendini kanıtlayan ve alanında uzmanlarla çalışmayı önemseyen bir şirket olma yolunda devam etmektedir.

Farklı eğitim ve işlerde çalışsalar da Emlak işinde işlerini devam ettirebilirler.

Bu kişiler farklı iş alanlarında çalıştıkları için müşteri gözü ile de işlere bakarak farklı  bir bakış açısı geliştirebilirler. Güven ve kalite bir arada sunulmaya özen gösterilir. ONKO Emlak Temsilcilik her alanda hizmet vermektedir.

KAZANCINIZ %100 SİZE AİT!

Emlak bayiliği ve Temsilcilik bedelleri firmaya göre değişmektedir Diğer emlak Temsilcilik veren firmalarda en az 3.000 Dolar bedeller ve Aylık aidatlar var. ONKO Gayrimenkulde Türkiye’nin en düşük Emlak Danışmanlık ve Temsilcilik Bedelleri sunulmaktadır, Emlak Temsilcilik Bedeli sadece 1.000 Dolar. Üstelik aidat yok. Aidat almıyoruz. Biz bayilerimizin kazancına ortak olmuyoruz.

Tam aksine daha çok kazanmaları için destek oluyoruz.

ONKO Gayrimenkul Danışmanlık Temsilcilik vererek büyümek isterken; kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adayları içinde kurumsal emlakçılık Sermayesiz ciddi bir iş olarak öne çıkıyor. ONKO Emlak, Son dönemlerde, özellikle beyaz yakalı eğitimli işgücü ve şirketlerde üst düzey yöneticilik deneyimi olanlar kendi işlerini kurmaya yöneldi.

Gayrimenkul sektöründe markalı emlak ofisi bayiliğini aldığınızda yıların emlakçılarından bir adım önde gideceksiniz. İster satılık ister kiralık daire, dükkân, iş yeri, arsa, arazi, hotel, yazlık fark etmez Yatırımcı sizi tercih eder. Neden çünkü arkanızda bir marka gücü olduğu için yatırımcıda güven sağlar

Emlak Bayiliği ve Franchise Son Yazılar