Blog

Emlak Bayim  Ol!

Emlak Bayim Ol!

Emlak Bayim  Ol!

Türkiye’nin yerli Emlak zinciri ONKO Emlak olarak, Türkiye genelinde faaliyet gösteriyoruz. Her yıl 1.000 fazla insanı ev sahibi yapıyoruz.  Türkiye’de her geçen gün hızla büyüyen emlak bayilik  alanındaki uzmanlığımız ile birleştirerek Bayilerimize ve ev sahibi olmak isteyenlere uygun fiyatları sunuyoruz.

Türkiye’nin Emlak zinciri olan ONKO Gayrimenkul markamız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize kaliteli, yatırım ve uygun fiyatlı gayrimenkulle buluşturuyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, daha fazla kişiye ulaşılabilmek, yatırımı ve uygun fiyatlı gayrimenkullerle daha fazla müşteriye ulaşmayı sağlamak için, bizimle birlikte büyüyecek ve kazanacak yol arkadaşları arıyoruz.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,

Vazgeçilmez prensiplerimiz olan “Hizmet kalitesi odaklı”, “Müşteri memnuniyeti odaklı” ve “Her zaman uygun fiyat odaklı” olmayı benimsemiş olmak

Emlak Yatırımlarını sektörün, güçlü bir markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak

Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak

Zamanını Emlak Bayiliğine ayırabilecek olmak

ONKO Gayrimenkul Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle aday tarafından Bayilik Franchise ön başvuru formu doldurulur. ONKO Gayrimenkul tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Eğer adayın bir alan/yer/adres önerisi varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir alan bulunmaması halinde ONKO Emlak ekipleri ile birlikte çalışılarak bölge değerlendirilir ve yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi ONKO Gayrimenkul tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama ONKO Gayrimenkul operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Bayinin tüm matbu işlemleri grafiksel çalışmaları, denetimleri, personel eğitim süreçleri ONKO Gayrimenkul Franchise ekipleri tarafından yürütülür. Emlak Bayilik Franchise süreçleri ONKO Gayrimenkul Franchise operasyon ekibi tarafından desteklenir.

Sorularınızı onkogrup@gmail.com mail adresinden ya da 0850 777 02 73 no’lu telefondan iletebilirsiniz.

Emlak Franchise | Gayrimenkul İş Fikirleri | Emlak Bayilikler | Emlak İş Fırsatları | Gayrimenkul Girişimcilik | Emlak Girişimcilik Öyküleri...

Emlak Bayiliği ve Franchise Son Yazılar