Blog

 • Diyarbakır emlak ilan sitesi Türkiye’nin hizmetinde

  Diyarbakır emlak ilan sitesi Türkiye’nin hizmetinde Diyarbakır emlak ilanları sitesi artık Türkiye’deki tüm emlak sektörüne hitap etmektedir. Diyarbakır’dan başlayarak Türkiye genelinde açılan ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır’da Ev Almak İsteyenler?

  Diyarbakır’da Ev Almak İsteyenler? Diyarbakır konutlaşma ve nüfus özellikleri ile oldukça yoğun kentlerden biri oluyor. Bu sebeple kişilerin istedikleri bölgede istedikleri özellikleri karşılayan evlere ulaşması zo ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakırda Gayrimenkul Hizmetleri

  DİYARBAKIRDA EMLAK VE GAYRİMENKUL HİZMETLERİ Diyarbakır ONKO Emlak Gayrimenkul hizmetleri girişimcilerin düşüncelerini hayata geçirmek için iştirakçi olarak her zaman yatırımcıların yanında aracı görevi üs ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı

  Diyarbakır’da Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Yatırım danışmanlığı alıcıyla satıcı arasındaki iletişime ortak olmaktır ONKO Emlak olarak arsa, ofis, dükkan, ev, iş yeri, arazi, villa, daire bütün ihtiyaçlarınıza ce ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır’da en çok satılık daire aranan ilçeler!

  Diyarbakır’da en çok satılık daire aranan ilçeler! ONKO Emlak Gayrimenkul 2017’de en çok satılık daire aranan 3 ilçeyi açıkladı. Diyarbakır’da satılık daire fiyatları bölgeden bölge ..

  Devamını Oku