Blog

 • Emlak Danışmanına Satışı Kaybettiren Hatalar

  Emlak Ofisine Satışı Kaybettiren Hatalar Sizlere satışı kaybettiren sunum hatalarından bahsedeceğim. Son dönemde karşılaştığım sunum hatalarından dolayı kaybedilen işlem ve hizmet bedellerini düşündüğümde içim ..

  Devamını Oku
 • Yeni Akıllı Ev Trendleri Teknolojisi

  Akıllı Ev Teknolojisi Her ihtiyacınızı öngören ve hayatınızı kolaylaştırmak için aktif olarak çalışan bir ev ister misiniz? Fütüristik gelse de, böyle bir şey pazara ulaşan akıllı ev trendleri sayesinde 2019 ..

  Devamını Oku
 • Satılık Daire İlanı vermek için Tanıtımı Nasıl Yazılır

  ONKO Gayrimenkul Teklifleri ile Evinizi Daha Hızlı Satabilirsiniz Satılık Daire İlanı vermek için Tanıtımı Nasıl Yazılır Harika bir emlak tanımı yapmak, satıcıların evlerini piyasaya sürmek ve bir alıcı bulmak için tamamlamal ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkul Satıcısının Emlak Ofisi ile Çalışması

  Emlak Ofisi ile Çalışmak ve Değiştirmek Alternatif düşünün Evinizi satmak için her zaman geleneksel bir emlakçı kullanmanın daha doğru olduğunu unutmayın – ONKO Emlak Tekliflerine satmak başka bir se&cc ..

  Devamını Oku
 • Emlak Danışmanı Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

  Bir Emlak Danışmanı Size Nasıl Yardımcı Olabilir? Kıyaslanabilir Piyasa Analizi Sadece raporu çalıştırmakla kalmayacağız, ne anlama geldiğini de göstereceğiz. Rekabet Araştırması Çevrenizdeki diğer evlerin yanı sıra ken ..

  Devamını Oku