Blog

Türkiyede Başarılı Emlak Markaları

Türkiyede Başarılı Emlak Markaları

ONKO'da Herkes Diğer ONKO'lularin Başarılı Olmasını İster.

Gayrimenkul dünyada olduğu gibi Türkiye’de de  her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz adına  ONKO size önemli bir fırsat sunuyor. 24 yıllık tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Ulusal bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece Türkiye’nin en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, ONKO eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Her ONKO ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, ONKO Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir ONKO ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intrenette pazarlanır.

> Kapsamlı bir eğitim programı.

> Franchise kurma aşamasında sektör ve iş danışmanlığı desteği.

> Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetinizi geliştirme.

> Sektörün en iyi koçları ve en başarılı kişilerinden bilgi desteği.

> Gayrimenkul Danışmanlığı, ofis, ulusal  network kapsamında ileri düzey teknolojik ortam.

> Ulusal düzeyde paylaşım ve müşteri  potansiyeli.

> Kendini kanıtlamış; yüksek bilgi, maksimum destek ve başarı odaklı iş ağı.

> Büyük bir potansiyel müşteri veri tabanı.

> Çünkü ONKO'da kendi başınıza değil ama kendiniz için çalışıyorsunuz.

ONKO'ya Nasıl Katılırım?

Eğer başarı için azim ve isteğiniz var ise, hemen Bize Ulaşın veya Internet sistemimize bilgilerinizi bırakın. Bir yetkilimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Başarıya giden yolunuzu hemen başlatalım!

ONKO'ya Katılmanın Avantajları

Marka Bilinirliği

 Gayrimenkul danışmanları; ONKO mor beyaz  logosu altında çalışıyor.

Kurumsal Kültür ve İş Ağı

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için; ONKO'da biz kendimizi dev bir takımın parçası olarak görürüz. Danışmanlarımız teknolojik ve bölgesel olarak biri birlerine destek olur, deneyim ve fikirlerini paylaşırlar. Bu sinerji ulusal toplantılarla pekiştirilir.

Kariyer Eğitimleri

Bir ONKO profesyoneli olarak kariyerinizin her noktasında 1. sınıf eğitimler ile desteklenirsiniz. Farklı konu ve içerikte sunulan bu eğitimler ile, her birey kendi potansiyelini en üst düzeye çıkartarak, strateji ve yeteneklerini geliştirir ve başarıya doğru yol alır.

 

Pazarlama

Olusal ONKO markası ile iş hayatınızın her noktasında hizmetinizi ve farklılığınızı öne çıkartacak pazarlama teknikleri ve marka bilinirliği, size kolaylık ve avantajlar sağlayarak, başarının yolunu açacaktır.

Teknoloji

Hem ofisiniz, hem siz kullanıma hazır, profesyonel on-line teknolojiler ile yapılandırılır. İş süreçlerinizin her aşamasında zaman tasarrufu, hizmet kalitesi ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlar.

Bilgi Paylaşımı

 ONKO ailesinin bir parçası olarak her Gayrimenkul Danışmanı, bilgi, deneyim ve fikirlerini birbirlerine aktarır.

                         Hayri Karatay | Türkiye Direktörü

Satılık ve Kiralık Gayrimenkul Son Yazılar