Blog

 • Gayrimenku Franchise Maliyeti

  EMLAK BAYİLİK MALİYETİ... BAYİLİK VE FRANCHİSE İÇİN NELER GEREKLİDİR? Emlak Temsilcilik Şartları. ONKO Emlak Danışmanlık Hizmetleri Aday büroda bulunması gereken araç ve gereçler: Aday büron ..

  Devamını Oku
 • Gayrimenkul Franchise Bayilik Anlaşması

  EMLAK FRANCHİSE ANLAŞMASI Kazancın Tamamı Sizin. 1.KABULLER: ONKO Emlakçılık Hizmetleri ve bağımsız işletme olarak emlakçılık yapan kişi ile "Emlak Bölge Temsilciliği" imtiyaz ağını genişletmek için yapı ..

  Devamını Oku
 • Türkiye'de Emlak Temsilcilik Almak

  ONKO Emlak Ofis Bayiliği Onko Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Emlak Franchising ve Emlak Bayiliği Veriyor. Emlak Bayiliği Almak ve bir Emlak Firmasının Temsilciliğini alarak kendi işinizi kurmak; yatırım bedeli, isim hakkı, yıllık ücret, ay ..

  Devamını Oku
 • Emlak Bayilik ve Franchise Arasındaki Fark

  Gayrimenkul Bayilik ve Franchising Arasındaki Fark Nedir Emlak Bayilik ve Emlak Franchising birbirinden farklı kavramlardır. Emlak Bayileri kapılarına kendi isimlerin astıkları için franchise kavramı içinde değerlendirilmiyorlar ..

  Devamını Oku
 • Emlak Franchise ve Franchising Nedir

  Emlak Franchise ve Franchising Nedir? Onko Emlak Franchise Veren Firma olarak biz derizki; Şayet Emlakcılık yapmak istiyorsanız veya Emlak Franchise Almak istiyorsanız her şeyden önce Emlak Franchise Nedir bilmeniz gerekir. Onko Gayrimenku ..

  Devamını Oku