Blog

 • Diyarbakırda Bağlar’da, satılık ev sayısı arttı.

  ONKO Emlak’ın Diyarbakır Bölgesindeki kiralık ve satılık Bölge analizi Diyarbakır’da yaşanan olaylardan dolayı çok sayıda vatandaş mağdur oldu. Olayların yaşandığı semtlerden göç eden vatandaşlar daha g&uu ..

  Devamını Oku
 • Emlak Ofisi Bayiliği

  Emlak sektöründe Bayilik Alarak kendi işini kurma imkanı… Emlak, Başarılı bir şekilde yapıldığında, takım çalışması emlak sektöründe çok iyi sonuçlar yaratır. Doğru tecrübe etmek ön ..

  Devamını Oku
 • Türkiyede Emlak Bayilik ve şartları

  Emlakçılık nasıl yapılmalı? ONKO Emlak Bayi Direktörü Hayri Karatay’a Göre Emlakçılık Nasıl Yapılmalı? Son yıllarda tartışmasız dünya çapında en popüler mesleklerden biri olan emlakç ..

  Devamını Oku
 • Dükkan kirasını ödemeyen kiracıya ihtar!

  Dükkan veya ev kirasını ödemeyen kiracıya ihtar! Bir dükkanınız olduğunu ve kiraya verdiğinizi düşünelim. Kiracı ile yapılan kira sözleşmesi kapsamında taraflar bazı hak ve sorumluluklara sahip olmuş oluyor. Kira s ..

  Devamını Oku
 • Kira bedelinin belirlenmesi kanunu!

  Kira bedelinin belirlenmesi kanunu! Kira sözleşmesi, kiraya verenin bir şeyin kullanılmasını veya kullanmayla birlikte ondan yararlanılmasını kiracıya bırakmayı, kiracının da buna karşılık kararlaştırılan kira bedelini ödemeyi üstle ..

  Devamını Oku