Blog

 • Türkiyede Emlak Bayilik ve şartları

  Emlakçılık nasıl yapılmalı? ONKO Emlak Bayi Direktörü Hayri Karatay’a Göre Emlakçılık Nasıl Yapılmalı? Son yıllarda tartışmasız dünya çapında en popüler mesleklerden biri olan emlakç ..

  Devamını Oku
 • Dükkan kirasını ödemeyen kiracıya ihtar!

  Dükkan veya ev kirasını ödemeyen kiracıya ihtar! Bir dükkanınız olduğunu ve kiraya verdiğinizi düşünelim. Kiracı ile yapılan kira sözleşmesi kapsamında taraflar bazı hak ve sorumluluklara sahip olmuş oluyor. Kira s ..

  Devamını Oku
 • Kira bedelinin belirlenmesi kanunu!

  Kira bedelinin belirlenmesi kanunu! Kira sözleşmesi, kiraya verenin bir şeyin kullanılmasını veya kullanmayla birlikte ondan yararlanılmasını kiracıya bırakmayı, kiracının da buna karşılık kararlaştırılan kira bedelini ödemeyi üstle ..

  Devamını Oku
 • Diyarbakır ve Güneydoğuda Emlak Fiyatları Düştü

  DİYARBAKIR EMLAK FİYATLARI: Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son dönemdeki olaylar nedeniyle emlak fiyatlarında düşüş yaşandı. Son dönemde artan olaylar, Güneydoğu'da emlak sektörüne darbe vurdu ..

  Devamını Oku
 • Evin Kira Geliri Neden Düşer

  KONUTUN KİRA DEĞERİNİN DÜŞMESİ: Evin kira değerini düşüren faktörler nelerdir? Onko Emlak Bayiliği daha iyi hizmet vermek için Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır. Emlak Gayrimenkul Bayilik, Satılık Daireler, Satı ..

  Devamını Oku