Haberler

Evin Düzeni İçin Pratik Bilgiler

Evin Düzeni İçin Pratik Bilgiler

ONKO EMLAK'TAN EVİNİZ İÇİN 11 PRATİK ÖNERİ!

Evimizin eşyalarının güzel ve lüx olmasından daha önemlisi düzenli ve huzurlu olmasıdır.

ONKO Emlak Danışmanlık evinizin düzenli ve huzurlu olmasını diler.

Bugün evimizde küçük detaylar ve Bazı ufak ipuçları ile evinizde dekorasyonu ve yerleştirmeyi kolaylaştıracak güzel bir konu paylaşıyorum.

Ayakkabılığa Tepsi: Eski ve kullanmadığınız bir servis veya fırın tepsisinin içine bir parça halıyı ölçüsüne göre keserek yerleştirin. Kışın çamur ve karla eve gelenlerin ayakkabılarını bu tepsiye koyun, antreniz kirlenmesin.

Odak Noktası: Düz renklerden oluşan bir eviniz varsa, desenli bir odak noktası yaratın. Bu bir halı, Sehpa, vazo ve çiçekler olabilir.

Anahtarlar: Eve girdiğinizde anahtarı koyacağınız özel bir alan belirlerseniz eğer, kaybetmez ve sonra saatlerce aramazsınız

Çekmeceli Eşyalar: Çekmecesi olan eşyalar size depolama alanı yaratırlar. Çekmeceli olan eşyaları tercih edin.

Çekmeceler: Çekmece içlerinde kıyafetleri düzgün tutmanın birkaç yolu var. Kıyafetleri gruplandırın ve çekmece içinde özel alanlar yaratın. Boş kutuları atmayın, gördüğünüz gibi kullanılabilirler.

Yataklar: Aslında yataklar iyi birer depolama alanıdır. Bunun için yatak bazında çekmece veya sandık olanı tercih edin.

Genç Odaları: Asın, olabildiğince asarak ve kullanımlarını kolaylaştıracak biçimde dekore edin. Dağınıklığı engellemenin en kolay yolu asmaktır.

Duvara Monte Raflar: Duvara monte rafları kullanın. Raflar hem dekor açısından modern bir görüntü sağlarken hem de çok amaçlı kullanım alanları var. Yatak odasında. Oturma odanızda Duvara monte raflar kullanabilirsiniz

Buzdolabı: Buzdolabına her şeyi ağzı kapalı koyun. Hem ömrünü uzatırsınız, hem düzeni sağlarsınız.

Kuru Gıda: Torbada uzun süre duran bakliyatın kurtlanacağını ve bozulacağını unutmayın. Kuru gıdaları cam kavanozlarda saklarsanız hem şık dururlar, hem uzun süre sağlıklı muhafaza edersiniz.

Kiler: Konserve ve paketli besinleri saklamak için bir kileriniz yoksa bir dolabı kiler haline getirebilirsiniz

       ONKO Emlak

Onko Emlak Pratik Bilgiler Son Yazılar