Haberler

Emlak Gayrimenkul Bayilik Sistemi

Emlak Gayrimenkul Bayilik Sistemi

TÜRKİYEDE EMLAK DANIŞMANLIĞI BAYİLİK SİSTEMİ

  En Karlı Gayrimenkul Bayilik Sistemi  Türkiyenin Her Yerinde

Biz rakiplerimizden korkmuyoruz ve onları küçümsemiyoruz da; Çünkü biliyoruz. Rekabet gelişmenin basamaklarını oluşturur. Onlar daha iyi olmalı ki kendimizi geliştire bilelim.

Bu yüzden en karlı bayilik sistemini oluşturabildik. Size sunulan ve sizin için gerekli olan ne varsa; daha iyisini, daha ekonomik, olarak sunuyoruz.

Kendin Kazan projesini oluşturduklarını söyleyen ONKO Emlak Franchise koordinatörü Hayri Karatay, Hiçbir bayimizin gelirlerinden pay alınmayacaklarını ve emlak ofis açacak adaylara her türlü desteği vereceklerini belirten Hayri Karatay bu kampanya dahilinde hedeflerinin Türkiye’nin her bölgesinde Kendin Kazan İş Modeli ile franchise ofisi açmak olduğunun altını çizdi.

 ONKO Emlak Franchise Tüm Türkiyede Kendin Kazan İş projesini Oluşturdu

ONKO Emlak, Eğitim konusuna çok önem veriyoruz. Özellikle daha önce gayrimenkul konusunda çalışmamış girişimci adaylar açısından ONKO Emlak danışmanlık,’in kurumsal değerleri ve iş modeli üzerine eğitmek bizim için çok önemlidir. ONKO Emlak franchising vererek Türkiye’de büyümeyi hedefliyor. Hayri Karatay, yatırım maliyetinin ortalama bir iki işte girişimciye geri döndüğünü ifade etti. Emlak franchise ofislerinin, nüfusun yoğun olduğu lokasyonlarda veya yeni inşaat projelerin geliştiği  yerlerde olması gerekiyor.

Türkiyede ONKO Emlak Franchse  Kadın girişimciler arıyor

ONKO Franchise koordinatörü Hayri Karatay Kadınlar bu işte çok daha başarılı. O yüzden kadın girişimcileri Emlak Ofisini açmaya davet ediyoruz dedi. Kadın girişimcilere bu konuda ayrıca destek verdiklerini belirten Karatay, girişimci adaylarımızın vizyonumuzla örtüşen, eğitime ve gelişime açık, gayrimenkul konusunda daha önce hiç çalışmamış fakat bu sektöre ilgi duyan kişiler olması bizim için çok önemlidir.

Emlak Franchise Başvurusu ve  Bayilik  Bilgileri İçin Bu Linkten www.onkoemlak.com Franchise Yazımızı Okuyabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteli hizmet, uzman personel ve hızlı çözüm bizi başlıca anlatan kelimelerdir. Türkiye Genelinde Gayrimenkul Bayiliği alarak kendi işinizin sahibi olabilirsinizONKO Franchise  olarak Françhiselerimizin beklentilerinin üzerinde para kazanmasını sağlıyoruz. 

Türkiy'de  Tüm il ve ilçelerde  Temsilcilik  Verme Kampanyamız devam ediyor.

Emlak Bayilik Haberleri Son Yazılar