Haberler

 Kendi İşinizin Patronu Olun.

Kendi İşinizin Patronu Olun.

 Güvenilir Emlak Franchise Markasıyla Kendi İşinizin Sahibi Olun.

ONKO Emlak "franchise" vererek büyümek isterken; kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adayları içinde "kurumsal emlakçılık" ciddi bir iş alternatifi  olarak öne çıkıyor. Emlak zincirleri  ve ONKO Emlak, "Son dönemlerde, özellikle beyaz yakalı olarak tabir edilen eğitimli işgücü ve şirketlerde üst düzey yöneticilik deneyimi olanlar kendi işlerini kurmaya yöneldi"

"Hedefimiz  100 ofise ulaşmak"

DİYARBAKIR Merkezli yaklaşık 23 yıllık emlakçı olan Hayri Karatay´ın kurduğu ONKO Emlak ve Aynı zamanda Genel Müdür olan Hayri Karatay ´kriz döneminde, kendi işini kurmak isteyenler emlak zincirlerini, emlak bayiliğini, emlak franchising, emlak temsilciliği, tercih ediyor. İşini kaybetmiş, mevcut işini yürütemeyen ve bir arayış içinde olanlar az sermaye ile yapılan bir iş odluğu için emlakçılığı tercih ediyor.

Hedefimiz 2020 Yılına Kadar 200 ofise ulaşmak" şeklinde açıklamada bulunuyor...

                             ONKO Franchise 

ONKO Emlak dan Haberler Son Yazılar

 • Türkiye'nin Markalı Emlak Şirketleri

  SADECE EMLAKÇILIĞA ODAKLANIN: ONKO Emlak Danışmanlığı emlakcılık altyapısını ve kurumsal kimliğini ispatlayın. Uzun yılların emlak pazarlama tecrübesiyle daima yanınızdadır. Bölgen ..

  Tümünü Göster
 • Bayilik Veren Emlak Firmaları

  İyi Bir Emlak,Gayrimenkul Girişimcisi Olmak İçin Atılması Gereken Adımlar! 1. ONKO'YU TANIYIN ONKO Gayrimenkul kimdir? %100 Kazançlı emlak danışmanlığı Temsilcilik veren O ..

  Tümünü Göster
 • Gayrimenkul Danışmalığı Pazarlama

  Türkiye'de Gayrimenkul Pazarlama Desteği Bir Emlak firmasının (markanın) vereceği bayilik ve franchise için piyasa araştırması yapması, medya araçlarına reklam vermesi, pazar ..

  Tümünü Göster